آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56945
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1393 12:30
تعداد بازدید : 760

342 هزار نفر عضو سامانه بانکداری اینترنتی صادرات

بیش از ٣٤٢ هزار مشتری در سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران عضو فعال هستند.


روابط عمومی بانک صادرات - این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فناوری های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرار داده است.
این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارایه می شود و دارای قابلیت هایی از جمله انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض و غیره است.
تعداد مشتریان استفاده کننده از سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران تا پایان خرداد ماه سال ١٣٩٣ به بیش از ٣٤٢ هزار مشتری افزایش یافته که این میزان بیانگر رشد ٣٠ درصدی تعداد مشتریان استفاده کننده از این سامانه است.
براساس این گزارش بانک صادرات ایران با بهره گیری از دستگاه رمز ساز لحظه ای (OTP) در محیطی کاملاً امن و بدون حضور فیزیکی در شعب اقدام به ارایه خدمات تنوع اینترنتی کرده است.همچنین طی خردادماه امسال بیش از ٩ میلیون تراکنش در بانکداری اینترنتی این بانک انجام شده که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل بیانگر ٢٣ درصد رشد در تعداد تراکنش ها است.استفاده از سیستم غیر حضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در حال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورت حساب را امکان پذیر ساخت و توانسته است نقش بسزایی در کاهش هزینه ها و وقت مشتریان داشته باشد . متقاضیان می تواند جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به سایت این بانک به نشانی bsi.ir مراجعه کنند.همچنین این بانک خدمت جدید همبانک را روانه بازار کرد که با استفاده از آن مشتریانی که دارای سیم کارت همراه اول هستند می توانند با شماره گیری کد #٧١٩* از خدماتی همچون مانده کارت، خرید شارژ سیم کارت های اعتباری، پرداخت قبوض و غیره برخودار شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :