آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 56958
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1393 13:5
تعداد بازدید : 963

افتتاح دومین نمایشگاه ایران تبلکس با حضور شرکت های مطرح IT

دومین نمایشگاه « ایران تبلکس» و اولین نمایشگاه « ایران اپکس» دیروز با حضور شرکت های مطرح عرضه کننده این محصولات در محل مصلای جنوبی افتتاح شد.


 هرچند در نخستین روز نمایشگاه ایران تبلکس (البته از صبح تا ظهر) تعداد بازدیدکنندگان زیاد چشمگیر نبود و برخی شرکت‎ها کماکان مشغول غرفه آرایی بودند، اما حضور شرکت های بزرگ و غرفه آرایی زیبای آنها بسیار دلگرم کننده و نویدبخش برگزاری نمایشگاه قابل توجهی است.
در میان محصولاتی که شرکت ها برای نمایش در ویترین های خود گذاشته بودند بیش از هرچیز مدل های مختلف تبلت و فلش مموری ها به چشم می آید که طبیعتا با استقبال خوب قشر جوان مواجه خواهد شد.اینگونه به نظر می رسد که شرکت های حاضر در نمایشگاه از برگزاری نمایشگاه ایران تبلکس در مصلی بیشتر رضایت داشته باشند، چراکه اینجا خبری از مشکلات ارزی و ریالی نیست و آنها می‎توانند پس از ساعت کار اداری نیز پذیرای بازدیدکنندگان باشند.
سال گذشته نمایشگاه ایران تبلکس در سالن خلیج فارس نمایشگاه
بین المللی تهران برگزار شد که به دلیل بحث ارزی و مشکلات ناشی از آن، مجری برآن شد تا دومین نمایشگاه به همراه نمایشگاه ایران اپکس در مصلی برگزار کند.
در این نمایشگاه کارگاه‎هاي آموزشي مرتبط با موضوع نمایشگاه در نظر گرفته شده است که شامل، مسابقه بازي‎هاي نرم‎افزاری، اولین مسابقه ایران اپکس شامل مسابقه ايده برتر طراحي نرم‎افزار و استارت آپ جانبی، تقدیر از برندگان مسابقات و آزمون کارگاه‎ها،  قرعه‎کشی روزانه، نمایشگاه مجازی، ثبت اطلاعات بازدید‎کنندگان از طریق اپلیکیشن
نمایشگاه، می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :