آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57319
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1393 12:42
تعداد بازدید : 589

بازنگری در تعرفه های مخابراتی

مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران از همکاری با PAP ها (شرکت های خصوصی ارایه دهنده ADSL) استقبال کرد و گفت: به احتمال زیاد مجوز نسل ۳ موبایل در شهریور به مخابرات واگذار خواهد شد.


خبرگزاری فارس-
کاظم ابراهیمی در حاشیه مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران در جمع خبرنگاران گفت: توانایی و آمادگی رفع 100 درصد نیازها و درخواست های مردم از شرکت مخابرات وجود دارد و با برنامه ریزی مدون و تامین نقدینگی لازم این امر محقق می شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مورد سیاست های جدید این شرکت درباره تعرفه مکالمات تلفن ثابت و همراه، گفت: تعرفه و نرخ های مخابراتی توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به اپراتورها ابلاغ می شود و تعرفه ای که در حال حاضر از سوی مخابرات برای مشترکان اجرا می شود اخیرا تصویب و به ابلاغ رسیده است.وی ادامه داد: قرار است که این تعرفه ها برای 6 ماه اجرایی شود و پس از آن باز هم تعرفه ها بررسی شود. در نیمه دوم سال جاری پیشنهاد اصلاح و تعدیل تعرفه ها را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارایه خواهیم داد.
ابراهیمی افزود: منظور از تعدیل تعرفه ها کاهش نیست؛ تعرفه ها باید به گونه ای باشد که برای تمامی اقشار جامعه عدالت رعایت شود و براین اساس مخابرات درصدد ارایه بسته های تعرفه ای خواهد بود که نیاز تمامی اقشار را تامین کند.
وی درباره سیاست جدید این شرکت در همکاری با شرکت های اینترنتی گفت: در اولین فرصت جلسات کارشناسی را با حضور شرکتهای مخابرات استانی و شرکتهای PAP برگزار خواهیم کرد تا برای رفع مسائل و مشکلات موجود تصمیم قطعی گرفته شود. این همکاری به نفع طرفین است و تعامل طرفین باعث رفع مشکلات این بخش خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :