fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 57322
  تاریخ انتشار : 25 مرداد 1393 12:47
  تعداد بازدید : 648

  برنده قرعه کشی سفر رویایی دور اروپا آواژنگ مشخص شد

  مراسم قرعه کشی سفر رویایی دور اروپا شرکت آواژنگ با حضور اصحاب رسانه و مدیران شرکت با کمک یک برنامه نرم افزاری پیشرفته برگزار شد که براساس آن یک نفر برنده سفربه اروپا و 8 نفر برنده سیستم کامپیوتری شدند.

  فناوران- تعداد شرکت کنندگان در این مسابقه در نهایت به76 هزار و 532 نفر از سراسر کشور رسید که طبیعتا بیشترین شرکت کننده ها از شهرهای بزرگ مانند تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز بودند. افشین رامفر  با 170 امتیاز نفر برتر این مسابقه و دریافت کننده جایزه سفر رویایی دور اروپا  شد.
  بر اساس این گزارش، پیش از آغاز تابستان امسال شرکت آواژنگ با همکاری گیگابایت اقدام به برگزاری یک قرعه کشی با عنوان سفر به دور اروپا کرد. این برنامه که به صورت آنلاین و تحت شبکه وب اجرا شد در راستای عرضه مادربردهای سری 9 گیگابایت ترتیب داده شد. کاربران برای شرکت در این قرعه کشی کافی بود که به وب سایت mytrip.avajang.com
  مراجعه کرده و تنها نام و ایمیل خود را ثبت کنند. شرکت کنندگان می توانستند با به اشتراک گذاشتن لینک اختصاصی مخصوص مسابقه, شرکت در نظرسنجی ها, دنبال کردن صفحات اجتماعی و در آخر با ثبت کردن مادربردهای سری 8 و 9 گیگابایت امتیاز کسب کنند و شانس خود را برای بردن سفر رویایی به اروپا بیشتر کنند. علاوه بر این جایزه ویژه، آواژنگ هشت جایزه دیگر نیز برای شرکت کنندگان در این قرعه کشی در نظر گرفته که هشت دستگاه کیس کامل رایانه با تمامی قطعات سخت افزاری آن بود. این رایانه ها مجهز به مادربرد گیمینگ سری 9 گیگابایت و کارت گرافیک سری GTX700 گیگابایت هستند.
  طبق اعلام قبلی، شرکت کنندگان برای ورود به این قرعه کشی و کسب امتیاز تا پایان تیر ماه فرصت داشتند، که پس از یکبار تمدید، این زمان تا 15 مردادماه ادامه پیدا کرد. آواژنگ برای انجام این قرعه کشی تصمیم بر این گرفت تا یک برنامه زنده ترتیب دهد تا شرکت کنندگان از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :