آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57460
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1393 11:59
تعداد بازدید : 968

مرجع کامل دوره های آموزشی IT آماده بهره برداری شد

جامع ترین مرجع دوره های آموزشی فناوری اطلاعات که راهنمای بسیاری از مدیران آموزش خواهد بود، به صورت آنلاین و رایگان منتشر شد.


فناوران- همواره یکی از دغدغه های مدیران آموزش و مدیران فنی حوزه فناوری اطلاعات، دسترسی آسان به مفاد دوره های آموزشی و آشنایی با سیلابس‎ها بوده است. اینکه در هر دوره  آموزشی چه سطحی از دانش به مخاطبان منتقل می شود و چه پیش نیازهایی برای حضور در دوره الزامی است، ازجمله موارد نگرانی های همیشگی این گروه از مدیران است.
براساس این گزارش، پایگاه دانشی
 www.cdigit.com ازاین پس پاسخگوی نیازهای مدیران آموزش، مدیران فنی و همچنین عموم علاقه مندانی است که قصد دارند در دوره های تخصصی فناوری اطلاعات حضور یابند.
مازیار گنجه ای، مدیرعامل شرکت کاریار ارقام در این خصوص گفت: نقشه راه یا اصطلاحا roadmap که یک دانشجو در پیش روی مسیر حرفه ای و شغلی خود خواهد داشت و اینکه پس از کسب دانش و مهارت در یک دوره خاص چه افقی را پیش روی خود خواهد داشت، ازجمله دغدغه های عموم دانشجویان است.
وی افزود: از سوی دیگر مدیران واحدهای آموزش سازمان های دولتی و خصوصی نیز همواره با این پرسش روبرو هستند که این دوره ها خاص چه کسانی است، برای حضور در آن ها به چه پیش نیاز فنی، دانشی یا حرفه ای نیاز است و پس از طی نمودن آن، ادامه مسیر آموزشی چگونه خواهد بود.
گنجه ای بابیان اینکه سابقه 15ساله در این امر، ما را بر آن داشت که تمامی این نیازها را شناسایی کرده  و پاسخی درخور برای آن بیابیم، گفت: حاصل یک کار تحقیقی و نگارشی دوساله هم اکنون در پایگاه دانشی cdigit.com گردآوری شده و به رایگان در اختیار جامعه مخاطبان و همه کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات قرارگرفته است. مدیرعامل کاریار ارقام با بیان اینکه این حجم از اطلاعات که شامل 85دوره تخصصی است، می تواند پاسخگوی نیازهای بسیاری از مدیران فناوری اطلاعات، مدیران امنیت، مدیران شبکه و مدیران آموزش و همچنین کارشناسان باشد، تاکید کرد: بدیهی است به دلیل ماهیت متغیر فناوری اطلاعات، مفاد این پایگاه دانش نیز تغییر خواهد یافت و ما تلاش می کنیم در روزآمدسازی آن تلاش مضاعفی داشته باشیم. اما از همه علاقه مندان نیز درخواست می کنیم کاستی های آن را به ما اطلاع دهند و در تکمیل آن نیز به ما یاری برسانند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :