آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57462
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1393 12:3
تعداد بازدید : 1837

آغاز دهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک

دهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک روز پنج شنبه 23مردادماه در محل مجموعه فرهنگی ورزشی سبز ولنجک آغاز شد.

روابط عمومی نصر تهران- در این دوره از رقابت ها 24تیم از شرکت ها و فروشگاه های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران حضور دارند.براساس این گزارش،  اخبار و نتایج این مسابقات هر روز در پورتال سازمان منتشر خواهد شد.
نتایج اولین روزمسابقات
 در اولین روز دهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک که روز 5شنبه 23مردادماه از ساعت8.30 صبح تا12 ظهر در سالن فوتسال مجموعه فرهنگی ورزشی سبز ولنجک برگزار شد،  تیم های ناواکو،  آزادنت،  آریا همراه رسانه ،  انیاک،  فناپ و عصرگویش پرداز در چهار مسابقه،  با یکدیگر به رقابت پرداختند.در بازی اول که میان تیم های آریا همراه سامانه و انیاک صورت گرفت،  تیم آریا همراه سامانه موفق شد با نتیجه 4برصفر پیروز میدان شود. در بازی دوم که میان تیم های ناواکو (ب) و آزادنت رسانه برگزار شد، ناواکو (ب) با نتیجه 4بریک تیم آزادنت را پشت سر گذاشت. در بازی سوم که تیم های فناپ و عصر گویش پرداز به مصاف یکدیگر رفتند،  تیم فناپ موفق شد با نتیجه 10بر2 پیروز شود. در بازی چهارم که میان تیم های کاریان و تدبیر برگزار شد،  هردو تیم با نتیجه 1-1 مساوی شدند.
نتایج دومین روز مسابقات
در دومین روز این مسابقات که جمعه 24مردادماه از ساعت9 صبح تا14.45  برگزار شد،  تیم های فرصت کیش، افرانت، پارسان لین،  توسعه ریز کامپیوتر ایران، شاتل،  داده پردازی،  مهندسی سیستم یاس ارغوانی،  کهکشان نور،  آریا همراه، همکاران سیستم،  سفیر آبی آرام،  ناواکو ب، فرادیس البرز،  فناپ،  مجتمع کامپیوتر پایتخت و پردازش موازی سامان (تدبیر) با یکدیگر به رقابت پرداختند. در طی  دو روز بازی های فوتسال،  تیم های سفیر آبی آرام و فناپ در مقایسه با سایربازی ها و تیم های شرکت کننده موفق شدند عنوان پرتماشاگرترین رقابت ها را به خود اختصاص دهند. در بازی نخست تیم افرانت در مصاف با تیم فرصت کیش موفق شد با نتیجه 5 بر 1 پیروز شود. در دومین بازی این روز که میان تیم های پارسان لین و توسعه ریز کامپیوتر ایران برگزار شد،  پارسان لین با نتیجه 2بر1 توسعه ریز کامپیوتر ایران را شت سر گذاشت. در بازی سوم که شاتل و داده پردازی ایران به مصاف یکدیگر رفتند تیم شاتل با نتیجه 8 بر0 مقابل داده پردازی ایران به پیروزی رسید. در بازی چهارم تیم مهندسی سیستم یاس ارغوانی با نتیجه 5بر1 موفق شد تیم که کهکشان نور را پشت سر گذارد.
در بازی پنجم که میان تیم های آریا همراه و همکاران سیستم برگزار شد،  همکاران سیستم با نتیجه 3بر2 پیروز میدان شد.
در بازی ششم تیم های سفیر آبی آرام و ناواکو (ب) به مصاف یکدیگر رفتند که سفیر آبی آرام با نتیجه 6بریک موفق شد ناواکو(ب) را پشت سر گذارد. در بازی هفتم، شرکت فناپ موفق شد با نتیجه 3بریک تیم فرادیس البرز را شکست دهد.در بازی هشتم رقابت های روز جمعه 24مردادماه،  تیم های مجتمع کامپیوتر پایتخت و پردازش موازی سامان(تدبیر) به رقابت پرداختند که مجتمع کامپیوتری پایتخت موفق شد با نتیجه 2بر0 پیروز
میدان شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :