آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57470
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1393 12:19
تعداد بازدید : 754

بدون تیتر

مدیر کل محیط زیست سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در حال حاضر کمتر از 30 هزار هکتار کانون بحرانی ریزگرد در تالاب هامون وجود دارد، گفت: سیلاب سال گذشته باعث پوشیده شدن سطح وسیعی از تالاب با گیاهان و در نتیجه مهار بسیاری از کانون های بحرانی ریزگردها شده است.

 در پی انتشار خبری مبنی بر مجوز نشر نگرفتن رمان «کلنل» در جلسه هیأت نظارت بر ضوابط چاپ کتاب و از انتشار بازماندن آن، مدیر اداره کتاب می گوید وضعیت این رمان هنوز مشخص نیست.
 دکتر پرویز جبه دار، دکتر منوچهر ستوده و دکتر منصور نیکخواه بهرامی سه تن از اساتید برجسته و چهره ماندگار کشور با انتقاد از استیضاح وزیر علوم، تاکید کردند: با نگه داشتن افرادی مثل رضا فرجی دانا در راس امور می توانیم شاهد پیشرفت فضای علمی دانشگاه ها باشیم.
 معاون اقتصادی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه نمی توان تنها تورم نقطه به نقطه را مبنای تعیین نرخ سود قرار داد، گفت: بانک مرکزی برای تعیین نرخ سود، تورم میانگین، نقطه به نقطه و ماهانه را مبنا قرار می دهد.
 شورای امنیت سازمان ملل متحد شب گذشته سرانجام پس از گذشت چند ماه از جنایات داعش در عراق و سوریه قطعنامه ای را علیه این گروه تروریستی به تصویب رساند.
 معاون نظارت و برنامه ریزی رییس جمهوری گفت: تا زمانی که اطلاعات خانوارها در سازمان هدفمندی به روز نشود، متولدان جدید از دریافت یارانه محروم هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :