آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57475
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1393 12:28
تعداد بازدید : 846

بانک صادرات 351 کاربر اینترنتی دارد

٣٥١ هزار مشتری در سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران عضو فعال هستند.

روابط عمومی بانک صادرات- بانک صادرات ایران  در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فناوری های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرار داده است.
این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارایه می شود و دارای قابلیت های فراوانی از جمله انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض و غیره است.
تعداد مشتریان استفاده کننده از سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران تا پایان تیر ماه سال ١٣٩٣ به بیش از ٣٥١ هزار مشتری افزایش یافته که این میزان بیانگر رشد ٣١ درصدی تعداد مشتریان استفاده کننده از این سامانه نسبت به ماه مشابه سال گذشته است.
براساس این گزارش طی تیرماه امسال بیش از ١٠ میلیون تراکنش توسط مشتریان بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران انجام شده که در مقایسه با مقطع مشابه در سال گذشته حاکی از رشد ٢٦ درصدی است.
بر اساس این گزارش بانک صادرات ایران با بهره گیری از دستگاه رمز ساز لحظه ای (otp) در محیطی امن و بدون حضور فیزیکی در شعب اقدام به ارایه خدمات تنوع اینترنتی کرده است.
استفاده از سیستم غیر حضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در حال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب ها، تعیین مبلغ چک و رویت صورت حساب را امکان پذیر ساخت و توانسته است نقش بسزایی در کاهش هزینه ها و وقت مشتریان داشته باشد.
متقاضیان می تواند جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به سایت این بانک به نشانی bsi.ir مراجعه کنند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :