آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57550
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1393 11:34
تعداد بازدید : 749

واگذاری تلفن های ثابت مسکن مهر تا پایان سال

معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران گفت: 45 هزار تلفن ثابت به مسکن مهر واگذار شده که پیش بینی می شود تا آخر سال 80 درصد تلفن های مسکن مهر واگذار شود.


باشگاه خبرنگاران - محمدرضا بیدخام گفت: با توجه به روند توسعه ساخت و ساز به خصوص در شهرهای جدید و مسکن مهر ایجاد امکاناتی جدید به خصوص متقاضیان تلفن ثابت افزایش می یابد که شرکت مخابرات تهران در این راستا اقدامات لازم را جهت واگذاری سریع تر خطوط انجام می دهد.
وی افزود: در حال حاضر حدود 45 هزار تلفن ثابت در مسکن های مهر واگذار شده است که 100 هزار خط تلفن آماده واگذاری است و پیش بینی می شود تا آخر سال به حدود 80 درصد نیازهای مسکن مهر پاسخگو باشیم. وی گفت: در برخی مکان ها امکانات واگذاری خط تلفن ثابت وجود دارد اما کسی در آن محل ساکن نیست و بنابراین نمی توانند از خطوط واگذار شده استفاده کنند.وی، در ادامه در خصوص آمار تلفن های واگذار شده در شهر جدید پرند و پردیس گفت: در شهر جدید پرند حدود 9 هزار و در پردیس حدود 5 هزار تلفن ثابت واگذار شده است و روند واگذاری ها بنا به درخواست متقاضیان نیز در حال افزایش است. وی افزود: به طور کلی در استان تهران و البرز مشکل واگذاری خطوط تلفن ثابت نداریم، اما در برخی مکان هایی که روند ساخت و ساز انجام می شود نیاز به ایجاد امکانات مخابراتی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :