آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57556
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1393 11:47
تعداد بازدید : 781

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور:

هرچه پیش می رویم شاهد کاهش رونق بازار هستیم

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در همایش شکست با بیان اینکه مسایل فرهنگی، اجتماعی و شخصیتی جامعه لازم است توسط تیمی از جامعه شناسان و فرهنگ شناسان مورد بررسی قرار گیرد، گفت: بر این اساس و با بررسی این مسایل دلایل عدم رشد کشور از منظر فرهنگی و اجتماعی استخراج شود.
فناوران- کاظم آیت اللهی ادامه داد: هرچه به پیش می رویم، به جای افزایش رشد بخش خصوصی شاهد کاهش آن هستم و بازار نیز از رونق کمتری برخوردار است. به گفته او، لازم است در دولت تفکرات نوآورانه و کانون های خلاقیت جایگزین تفکرات سنتی شود؛ چرا که سپردن بخش های اقتصادی و صنعتی به کسانی که آشنا به تفکرات نوین توسعه نیستند یا اساسا علاقه ای به حرکت توسعه ای ندارند، موجب ضربه خوردن به افراد و کار آفرینان با تفکرات و دانش جدید می‎شود. وی افزود: باید در نظام سیاستگذاری و اجرایی کشور، به جوان خلاق و نوآور جایگاه شایسته ای داده و از پیشکسوتان نیز به عنوان افرادی با تجربه به عنوان حامی استفاده شود.
بر اساس این گزارش، همایش شکست«failcon» در تلاش است این خطر فکری را در جامعه رشد دهد که پذیرش شکست و نبود هراس از بیان آن اصل موفقیت در جامعه کارآفرینی جوامع است و افراد باید روزانه از شکست های خود صحبت و از تجارب آن برای موفقیت در آینده استفاده کنند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :