آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57570
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1393 12:26
تعداد بازدید : 718

رشد بانک رفاه در بانکداری الکترونیکی

مدیر عامل بانک رفاه کارگران از رشد قابل توجه بانک در حوزه هایی از جمله بانکداری الکترونیکی و وصول مطالبات خبر داد.

بنکر- محمد رضا نظری، از رشد قابل توجه بانک در حوزه هایی از جمله بانکداری الکترونیکی و وصول مطالبات خبر داد و گفت: افزایش سرمایه بانک در سال گذشته نوید بخش حرکت های ثمربخش در فعالیت های بانکی است و با این اقدام در سال های آتی قادر خواهیم بود رشد چشمگیری در سودآوری را انتظار داشته باشیم.
وی افزایش سرمایه بانک در سال گذشته را بهترین نوع افزایش سرمایه در بانک یعنی آورده سهام دار توصیف و اظهار امیدواری کرد در سال های آتی روند سودآوری مستمر باشد. به ویژه زمانی که حوزه عمل ما در مباحث تجهیز و تخصیص منابع گسترده است.
مدیر عامل بانک رفاه در پاسخ به پرسشی در خصوص سهم اندک بانک از منابع صندوق توسعه ملی اظهار امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک این سهم افزایش داشته باشد، چرا که در این حوزه شاهد شکل گیری عزمی راسخ و مدیریتی جهادی هستیم.
نظری، دستاوردهای بانک در حوزه سلامت اداری و مبارزه با فساد سازماندهی شده را دستاوردی بزرگ خواند و گفت: به همین منظور کمیته ای تحت عنوان کارگروه پیشگیری و مقابله نظام مند و پایدار با مفاسد اقتصادی بانک در بانک شکل گرفته و به طور حتم شاهد نتایج مطلوبی در این حوزه در آینده خواهیم بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :