آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57613
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1393 11:12
تعداد بازدید : 885

به مناسبت هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی‌زبانان

هیات تجاری لبنانی برای مذاکره با شرکت های ICT به ایران می آید

یک هیات تجاری لبنانی شامل بانک ها و بزرگ ترین شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات این کشور، برای حضور در «هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان» به ایران می آید.

فناوران- این هیات تجاری برای آگاهی از توانمندی های ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بررسی امکان سرمایه گذاری و همکاری های فنی و تجاری در این همایش شرکت خواهد کرد. به غیر از هیات تجاری لبنانی، قرار است نمایندگان شرکت های فعال حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از دیگر کشورهای منطقه نیز به ایران بیایند.
در هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان امکان برگزاری نشست های تجاری (Match Making) میان نمایندگان شرکت های ایرانی و خارجی در نظر گرفته شده است. این امکان برای شرکت هایی که برای حضور در همایش ثبت نام کرده اند، قابل برنامه ریزی است.
براساس این گزارش، همایش هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان با محور اصلی «اینترنت، پیشران توسعه اقتصادی» در روزهای 8 و 9 شهریور ماه با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و انجمن تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای عرب (اجمع) در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی تهران برگزار خواهد شد.
در این همایش که با حمایت دولت از جمله شورای عالی فضای مجازی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود، قرار است مقامات عالی رتبه کشورمان، وزرای ICT کشورهای منطقه، صاحب نظران و کارشناسان برجسته حوزه اینترنت در و هیات های تجاری ایرانی و خارجی حضور یابند.
علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این همایش می توانند به سایت رسمی هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان به نشانی pictweek.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :