آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58351
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1393 12:18
تعداد بازدید : 989

مادربوردهای حرفه ای ایسوس به بازار می آیند

ایسوس از مادربوردهای جدید ATX خود که مبتنی بر چیپست X99 اینتل هستند رونمایی کرد.
فناوران- این مادربوردها که با نام های X99-Deluxe، X99-Pro ، X99-A، Rampage V Extreme و X99-E WS به بازار معرفی شده اند به همراه فناوری های اختصاصی شرکت ایسوس (OC Socket و 5-Way Optimization) ارائه شده اند.
مادربورد X99-Deluxe یکی از نمونه های مطرح در این بین است که برای دستیابی به نرخ انتقال 32 گیگابیت بر ثانیه به کارت توسعه ASUS Hyper M.2 x4 مجهز شده است.
در این مادربورد همچنین از فناوری 3T3R استاندارد بی سیم 802.11ac برای تامین سرعت 1.300 مگابیت برثانیه در شبکه و سیستم خنک کننده اختصاصی ایسوس با نام Fan Extension Card استفاده شده است.
همچنین کارت توسعه Hyper M.2 x4 کاربران این مادربورد را قارد می سازد که سیستم های خود را به دو منبع M.2 مجهز کنند و داده های خود را با سرعت حداکثر 32 گیگابیت بر ثانیه منتقل کنند.
Hyper M.2 x4 از تمام دستگاه های M.2 شامل کارت های 30 میلمتری تا کارت های 110 میلیمتری پشتیبانی می کند.
تمام مادربوردهای سری X99 ایسوس از امکانات  Crystal Sound 2 برای افزایش کیفیت صدا، فناوری Turbo LAN برای اجرای بدون وقفه بازی های آنلاین و همچنین بایوس UEFI جدید با تنظیمات و ویژگی های نوآورانه مجهز هستند.
مادربوردهای سری X99 همچنین به تکنولوژی جدیدی به نام OC Socket مجهز هستند که حق امتیاز آن به نام شرکت ایسوس به ثبت رسیده است.
 این سوکت از پین های بیشتری برخوردار است که یک مدار اختصاصی را به اتصالات اضافی موجود در سوکت Haswell-E متصل می کند و با پردازنده های جدید اینتل Haswell-E و سوکت LGA 2011-v3 سازگاری کامل دارد. این سوکت در ترکیب با بایوس UEFI اختصاصی ایسوس، امکان دستیابی به فرکانس های بالاتری را برای حافظه DDR4 فراهم می کند، زمان تاخیر را کاهش و ثبات دستگاه را در زمان اورکلاکینگ افزایش می دهد و تمام شرایط را برای دستیابی به بهترین عملکرد اورکلاکینگ بهبود می بخشد. طرفداران کامپیوترهای رومیزی از مزایای فناوری اختصاصی 5-Way Optimization در مادربوردهای سری X99 ایسوس نیز بهره مند خواهند شد تا به صورت پویا  و تنها با یک کلیک کارایی مادربورد X99 خود را بهبود بخشند.دومین ویژگی EPU (Energy Processing Unit) است که برای تامین میزان انرژی مورد نیاز دستگاه به کار می رود و توسط یک سوئیچ تعبیه شده روی مادربورد و یا مرکز کنترل AI Suite 3 قابل دستیابی است.از طرفی فناوری 5-Way Optimization  از ماژول VRM Digi+ (Voltage Rgulator Madule) نیز برخوردار است که عملکرد، بهره وری و اطمینان دستگاه را افزایش می دهد و Fan Xpert 3 که امکان تنظیمات شخصی عملکرد فن ها را میسر می سازد.آخرین فناوری به کار رفته در 5-Way Optimiation،  Turbo App است که یک پنل  تنظیمات برای کنترل و سرعت بخشیدن به تمام قسمت های سیستم در اجرای برخی بازی ها و نرم افزارهای ویژه را در اختیار کاربر
قرار می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :