آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58430
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1393 11:10
تعداد بازدید : 653

آزمون های پیام نور اینترنتی می شوند

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از برگزاری آزمون های این دانشگاه به شکل آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی در دانشگاه در آینده نزدیک خبرداد.
ایسنا - کریمی گفت: یکی از ویژگی ها و شعارهای دانشگاه پیام نور آموزش برای همه، در همه جا و در همه وقت است و برای رسیدن به این هدف که بخش زیادی از آن محقق شده تصمیم گرفتیم که امکان برگزاری آزمون های آنلاین این دانشگاه فراهم شود.
وی با بیان اینکه در این شیوه دانشجو بدون حضور در مراکز دانشگاهی در منزل، محل کار و هر جای دیگری که به اینترنت متصل است در آزمون شرکت می کند گفت: در حال حاضر بنا داریم که اجرای آزمایشی این آزمون را در استان تهران یایکی از مراکز این استان انجام دهیم و پس از جمع آوری بازخوردها و رفع نواقص، آن را به تمامی مراکز پیام نور تعمیم دهیم.
کریمی درباره شیوه آموزش الکترونیکی که از امسال جایگزین شیوه آموزش محور در دانشگاه پیام نور شده است گفت: اجرای آزمایشی این شیوه در استان تهران آغاز شده و امیدواریم در دیگر استان ها نیز اجرایی شود.
وی گفت: شیوه الکترونیکی همان شیوه آموزش مجازی است و نیازی به حضور دانشجو در دانشگاه نیست و این امکان را برای دانشجویان و اساتید فراهم می کند که به شکل آنلاین با یکدیگر درارتباط باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :