آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 58439
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1393 11:24
تعداد بازدید : 891

اینترنت یک مگ همراه اول به چه کسانی ارایه می شود؟

همراه اول سرانجام مجوز ورود به خدمات نسل های سوم و چهارم ارتباطی را دریافت کرد و به زودی بسته های آلفا (اینترنت 128Kbps) و آلفا+ (اینترنت 1Mbps) را معرفی می کند.
خبرگزاری تسنیم- اتصال پرسرعت متحرک به شبکه اینترنت، برقراری تماس تصویری (هم اکنون به دلیل نبود پیوست فرهنگی قطع است)، دانلود ویدئو، امکان دریافت کلیپ های تصویری روی موبایل، امکان دریافت تصاویر تلویزیونی روی گوشی های تلفن همراه، توانایی تبادل حجم انبوهی از اطلاعات، دسترسی آسان تر به برنامه های کاربردی، بازی های آنلاین و بهره مندی سریع تر از انواع محتواهای ارزش افزوده از جمله قابلیت های نسل جدید ارتباطی به شمار می رود.
همراه اول اعلام کرده که به زودی بسته های آلفا و آلفا پلاس خود را برای سرعت های 128Kbps و 1Mbps ارایه می کند تا مشترکان با قرار گرفتن در محدوده نسل های سوم و چهارم که همراه با علامات اختصاری H+، 3G، H، 4G و LTE است، بتوانند از خدمات نسل های نو بهره مند شوند.
اما کسانیکه می توانند از سرویس های یک مگا بیتی همراه اول استفاده کنند دانشجویان، مهندسان، پزشکان، وکلا، تجار، اساتید دانشگاهی، شرکت های و سازمان های غیردولتی، کسبه، ارگان های دولتی، شرکت ها و خبرنگاران هستند.
این دسته از اقشار به زودی می توانند برای دریافت خدمات نسل های جدید، با ارسال مدارک زیر به دفاتر خدماتی و مراکز تلفن ثابت یا بارگذاری در سایت این شرکت از خدمات آن بهره مند شوند: ارایه کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل، ارایه کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی، ارایه پروانه وکالت، ارایه کارت بازرگانی معتبر، ارایه حکم یا کارت ویژه اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه، ارایه تصویر روزنامه رسمی برای شرکت ها، سازمان های غیردولتی و کارت ملی نماینده، ارایه جواز کسب معتبر،  معرفی نامه از ادارات و ارگان های دولتی یا شرکت های ثبت شده و ارایه کارت خبرنگاری معتبر.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :