آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5892
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1390 14:22
تعداد بازدید : 477

«نوکیا بل» دانلود کنید

افرادی که جدیدترین گوشی های هوشمند سیمبین نوکیا را دارند، اکنون می توانند آنها را به نوکیا بل به روز کنند.

فناوران- نوکیا بل با برخورداری از جدیدترین رابط کاربری ظاهری تازه به صفحه‌نمایش می‌دهد. بعد از اینکه نوکیا بل را نصب کردید، هنوز همان گوشی را خواهید داشت، اما با حسی جدید و عملکردی بهتر.
کاربران با نوکیا بل که دانلود آن امروز آغاز می‌شود، قادر خواهند بود توسط افزودن حجم عظیمی از بهبودها، گوشی N8، E7، E6، X7، C6-01، C7  یا Oro  خود را تغییر شکل دهند. نوکیا بل برای نوکیا 500 طی چند هفته‌ آینده در دسترس خواهد بود.
نوکیا بل گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتری نسبت به قبل دارد. کاربران می‌توانند تا شش صفحه‌نمایش اصلی داشته باشند که به‌راحتی شخصی‌سازی می‌شود و تمام برنامه‌‌ها یا سرویس‌ها مورد علاقه تنها به اندازه چند ضربه فاصله دارند.ویجت‌های بزرگ‌تر و زنده در صفحه‌نمایش اصلی همان چیزی است که برای کاربران واقعا اهمیت دارد، بنابراین آنهاهمیشه به‌روز خواهند ماند.
اگر کاربران بخواهند یک میانبر را از یک صفحه‌‌نمایش به صفحه‌نمایش دیگر منتقل کنند، کار ساده‌ای است. با یک فشار ممتد و کشیدن آیکون به سمت دیگر صفحه می‌توان آن را به صفحه‌نمایش موردنظر منتقل کرد.
علاوه بر این، رابط کاربری جدید و بهبود یافته نوکیا بل شامل امکانات جدیدی مانند برنامه‌های تصویربرداری با ضبط ویدیویی HD با سرعت 30 فریم در ثانیه و مرورگری است که از لحاظ بصری پیشرفت کرده است و قابلیت مرور با کیفیت بالا و مشاهده ویدیوهای وب را فراهم می‌کند. منوها آسان شده‌اند و نوار اعلان‌ها و هشدارها برای دسترسی خیلی سریع به تنظیمات یا امکانات اصلی افزوده شده است.
نوکیا بل از روز گذشته در بیشتر بازارها همچون هند، روسیه، امارات متحده عربی، ترکیه، لهستان، انگلستان، آلمان، ایتالیا، ویتنام و اندونزی در دسترس خواهد بود. کاربران می‌توانند قابلیت دسترسی به نوکیا بل در کشور خود را در صفحات نوکیا بل چک کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :