آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5937
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1390 1:15
تعداد بازدید : 563

هفته نقد و انتقادهای آنلاین

هفته گذشته تبلیغ گلکسی تب سامسونگ در یوتیوب، یکی از مسایلی بود که انتقادات زیادی را طی مدتی کوتاه در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت.

شاید همین انتقادات بود که نمایندگی سامسونگ در ایران را مجبور کرد که به این مساله واکنش نشان دهد. امروز، شرکت سامسونگ الکترونیکس بیانیه رسمی‌ای در این رابطه منتشر کرد و تاسف خود را از سوتفاهم پیش آمده پیرامون کلیپ تبلیغاتی پخش شده توسط شرکت تلویزیونی کابلی اسراییلی HOT اعلام کرد. سامسونگ با انتشار این بیانیه عدم اطلاع و همکاری خود را در زمینه ساخت و تهیه ویدیو کلیپ ساخته شده توسط شبکه کابلی HOT به اطلاع عموم رساند. این بیانیه از سوی برخی وبلاگ‌های آی تی ایرانی
منتشر شد.
پیرامون ساخت ماکت امام خمینی (ره) نیز نظرات زیادی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که برخی در باب تاثیرگذاری بازسازی روز دوازدهم بهمن ماه بود؛ و برخی در انتقاد به نوع اجرای این برنامه و انتظار اجرای با کیفیت‌تر این برنامه.
درگذشت پدر انیمیشن ایران – اسفندیار احمدیه-  نیز خبر دیگری بود که وبلاگ‌نویسان و کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود مشغول کرد.
اما موضوع دیگری که هفته گذشته وبلاگ‌نویسان را به خود مشغول کرد نقد فیلم‌های جشنواره فیلم فجر بود. موافقان و مخالفان فیلم‌های به نمایش گذاشته شده در جشنواره امسال با انتشار نظرات خود در وبلاگ‌های‌شان، بیشترین محتوای تولید شده در هفته گذشته را در دنیای وبلاگ‌نویسی – سینمایی-  به خود اختصاص دادند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :