آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59373
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1393 10:48
تعداد بازدید : 777

موزه ارتباطات مشکل پارکینگ دارد

رییس موزه ارتباطات گفت: درصدد رایزنی با سازمان میراث فرهنگی برای مستثنی شدن از قانون وزارت ارتباطات هستیم تا موزه پنجشنبه ها هم باز باشد.

خبرگزاری تسنیم- علی اکبر نصرآبادی با بیان اینکه از زمان بازگشایی موزه ارتباطات میزان بازدیدکننده ها خوب بوده اما هنوز ما را راضی نکرده است گفت: برای رونق بازدید از این موزه نیازمند تبلیغات و برنامه ریزی هایی خاص جهت جذب توریسم خارجی هستیم که بخش اول مرتبط با حوزه فعالیت ما و دیگری در ارتباط با وظایف سازمان میراث فرهنگی کشور است.
رییس موزه ارتباطات با انتقاد از نبود پارکینگ در حریم باغ ملی که موزه های بسیاری را گرد هم آورده است، گفت: قشر عظیمی از بازدیدکنندگان موزه ها، خانواده ها هستند اما متاسفانه موزه ما در طرح ترافیک واقع شده و بعد از ساعت طرح هم، مکانی برای پارک ماشین خانواده ها وجود ندارد.
وی گفت: خیابان پشت موزه و باغ ملی مربوط به ما بوده ولی وزارت امور خارجه با همکاری شهرداری آن را سنگ فرش کرده اند. درصدد تهیه مجوزی هستیم تا حداقل بخشی از این حریم به پارکینگ موزه اختصاص یابد.
رییس موزه ارتباطات درباره نحوه تامین هزینه ها گفت: تاکنون وزارت ارتباطات براساس درخواست ها من، با مجوزهای خاص اعتباراتی را اختصاص داده است اما برای رفع این چالش به دنبال این هستیم که سازمان موزه را احیا کنیم.
او ادامه داد: با توجه به اینکه تعرفه بلیط های موزه دارای شماره سریالی مشخص است، باید کلیه درآمدهای خود را به خزانه واریز کنیم و اجازه برداشت از آن را نداریم اما با احیا شدن سازمان موزه اوضاع فرق می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :