آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59376
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1393 10:55
تعداد بازدید : 963

توضیح مادیران درباره توزیع دستگاه های فتوكپی تقلبی شارپ

پیرو درج خبری از سوی اتحادیه اصناف رایانه استان تهران در مورد یکی دستگاه های فتوکپی شارپ که در تاریخ 29 مردادماه سال جاری در روزنامه فناوران منتشر شد، شرکت مادیران اصلاحیه ای منتشر کرد.

بر اساس اعلام این شرکت، شركت شارپ برای مناطق جغرافیایی مختلف، دستگاههای فتوكپی و مواد مصرفی با استانداردهای متفاوت تولید می كند كه با شرایط اقلیمی همان منطقه سازگار است و در مناطق دیگر قابل استفاده نیست.
در ادامه این اطلاعیه آمده است، مدتی است تعدادی دستگاه فتوكپی شارپ مدل AR-5618 كه برای كشورهای دیگر، غیر از ایران ساخته شده است وارد كشور شده است و باعث ایجاد مشكل برای مصرف كنندگان شده است.به لحاظ اینكه مواد مصرفی و نرم افزارها و قطعات مدل AR-5618 با دستگاه های موجود در ایران سازگار نبوده و استاندارد ننیست، در ایران غیر قابل استفاده است.
 لذا به منظور حمایت از حقوق مصرف كننده و جلوگیری از فروش كالای غیراستاندارد، كالای مذكور در زمره كالای قاچاق و تقلبی محسوب شده و خرید و فروش آن پیگرد قانونی دارد.در پایان این اطلاعیه آمده است، دستگاه اصلی با نام AR-X180 توسط شركت مركز ماشینهای اداری ایران كه نماینده رسمی و انحصاری دستگاه های فتوكپی شارپ در ایران است در نمایندگی های رسمی شركت در سراسر كشور موجود است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :