آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59393
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1393 11:43
تعداد بازدید : 737

افزایش سقف مبلغ انتقال وجه بانکداری الکترونیکی صادرات

همزمان با سالگرد تاسیس بانک صادرات ایران و در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان، سقف مبلغ انتقال وجه از طریق سیستم بانکداری اینترنتی افزایش یافت.

روابط عمومی بانک صادارت- همزمان با شصت و دومین سالگرد تاسیس این بانک سقف مجموع برداشت های روزانه به ازای هر حساب به مبلغ ٤ میلیارد ریال افزایش یافت.
بر این اساس سقف انتقال وجه بین حساب های سپهری خود و دیگران در هر بار جابجایی مبلغ یک میلیارد ریال، سقف پرداخت اقساط درون بانکی خود و سایرین در هر بار جابجایی تا ٤ میلیارد ریال، سقف دستور پرداخت درون بانکی مبلغ ١٠٠ میلیون به ازای هر دستور پرداخت و سقف پرداخت اقساط بین بانکی در هر تراکنش مبلغ ٢٥٠ میلیون ریال و حداکثر روزانه مبلغ ٥٠٠ میلیون ریال تعیین شده است.
شایان ذکر است استفاده از سیستم غیر حضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در حال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورت حساب را امکان پذیر ساخته است.
تاکنون حدود ٣٥٠ هزار نفر از مشتریان در سامانه بانکداری اینترنتی این بانک عضو شده و خدمات مالی و بانکی خود را با استفاده از این ابزار انجام می دهند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :