آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59446
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1393 10:58
تعداد بازدید : 2060

دومین استارتاپ ویکند شیراز

رویداد بین المللی استارت آپ ویکند برای دومین بار میزبان ایده‏های کارآفرینی جوانان شیرازی است.


فناوران - این رویداد با همکاری پارک علم و فناوری پردیس زیر نظر معاونت علم فناوری ریاست جمهوری ، کانون کار آفرینی ایران ، کانون مبتکران و نخبگان استان فارس ، صندق سرمایه گذاری سرآوا ، صندق نوآوری و شکوفایی و نظر بنیاد استارت آپ ویکند جهانی برای دومین بار 26 تا 28 شهریور ماه برگزار می شود. در این رویداد شرکت کنندگان ایده‏های خود را در ۵۴ ساعت بررسی و برای عملیاتی شدن آماده می ‏کنند.
استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی، تجربی بین المللی است که تا کنون بیش از 500 شهر دنیا میزبان آن بوده‏ ، در جریان این رویداد سه روزه کارآفرینان ایده‏ ها کارآفرینی خود را ارائه و برای اجرایی شدن آن ها تشکیل گروه داده و فرآیند اجرایی ایده خود را کلید می ‏زنند. در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند ایده هایشان را مطرح، گروه تشکیل داده و هر گروه ایده ای را اجرا کند.
این برنامه از ساعت ۱۶ بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۹ شب جمعه ادامه می یابد. در این برنامه شرکت کنندگان که معمولا ۵۰ تا ۱۵۰ نفر می ‏شوند ۶ تیم یا ۹ تیم تشکیل داد همگی در یک فضای مشترک قرار می گیرند و بطور مستمر در این ساعات بر ایده‏های خود کار می ‏کنند. در حقیقت کارکرد رویدادهای این چنینی در تمام دنیا آموزش کار آفرینان و آشنایی آن ها با کار آفرینان دیگر، سرمایه گذاران، مشتریان و بازار است. در ایران هم لازم است کار آفرینان در استارت آپ ویکند به جز یادگیری مهارت های بسیار ویژه و کاربردی در مسیر کار آفرینیشان، با یکدیگر نیز آشنا شوند و متوجه گردند که تنها نیستند. این خود باعث می شود که تردیدشان در قبول ریسک و شروع مسیر کار آفرینی کمتر شود.
رویداد استارت آپ ویکند 26 تا 28 شهریور ماه در شیراز برگزار می شود. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 07132333419 تماس گرفته و یا به سایت اینترنتی به آدرس
 http://shiraz.startupweekend.ir  مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :