آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59447
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1393 11:14
تعداد بازدید : 957

توسعه قرض الحسنه در پست بانک

با توجه به گستردگی شعب و دفاترخدمات پست بانک ایران و ایجاد صندوق قرض الحسنه در تمامی شعب و دفاتر، فعالیت های این صندوق روز به روز توسعه می یابد.

روابط عمومی پست بانک- رسول زندی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه پست بانک ایران افزود: در همین راستا تفاهم نامه ای بین بانک و صندوق قرض الحسنه آن به منظور نحوه جمع آوری و تخصیص منابع قرض الحسنه، نحوه ارایه خدمات مربوط به افتتاح حساب، اعطای وام، شیوه انفکاک امور مربوط به قرض الحسنه از بانک و هم افزایی هرچه بیشتر منعقد شده تا بتوانیم خدمات قرض الحسنه را درسطح کشور با توجه به گستردگی شعب و دفاتر در اقصی نقاط کشور برای همه هموطنان فراهم سازیم.
وی افزود: براین اساس صندوق قرض الحسنه با بهره گیری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بانک ضمن ترویج سنت حسنه قرض الحسنه، خدمات متنوعی را نیز به هموطنان ارائه می کند.
زندی گفت: با تخصصی شدن مدیریت منابع قرض الحسنه بانک ها عملا شرایط برای توسعه و گسترش خدمات قرض الحسنه جهت رفع احتیاجات ضروری مردم و کمک به اشتغال زائی و صنایع کوچک به ویژه در روستاها مهیا می شود.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه پست بانک ایران افزود: مدیریت منابع صندوق تامین مالی خرد روستایی، جذب و هدایت منابع غیرمشهود صندوق های قر ض الحسنه محلی، مساجد، خانوادگی و وجوه اداره شده سازمان ها، شرکت ها از مهم ترین برنامه های این صندوق است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :