آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59556
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1393 10:49
تعداد بازدید : 649

آینده مخابرات در همگرایی خدمات ثابت و سیار است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اهتمام مخابرات بر سود بیشتر برای سهامداران و خدمات بهتر و به روزتر برای همه مشترکان خود گفت : برای رسیدن به سودآوری بیشتر، مخابرات باید به صورت متمرکز و با ضوابط مدون عمل کند.

فناوران- ابراهیمی گفت: درحالیکه فناوری مخابرات در دنیا به سمت همگرایی و تمرکز ارتباطات ثابت و سیار پیش می رود، مخابرات ایران نیز ضمن توجه به این نکته، با اجرای عملیات ارتباطی بر روی یک بستر مشترک، می خواهد تمرکز را عملی سازد.
وی مصادیق تمرکز را در دو حوزه درونی و بیرونی قابل بررسی دانست و گفت : در حوزه درون سازمانی، ارزشمندترین عامل تمرکز نیروی متخصص و با تجربه مخابرات است که زیربنای توسعه سازمان محسوب می شود.
ابراهیمی گفت: تجهیزات و سامانه های مخابراتی ثابت و همراه و دیتا و تمرکز بر درآمدها، از دیگر مصادیق درونی تمرکز در مخابرات هستند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، تعامل با وزارت ارتباطات، شرکت های فعال در حوزه ICT و PAP ها را به عنوان مصادیق بیرونی تمرکز در مخابرات ایران دانست و تاکید کرد : باید درجایی که تخصص وخدمات مختلف عرضه می شود، هلدینگ ضروری است تا به عنوان یک شرکت مادر تخصصی بر تمامی امور نظارت داشته باشد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :