آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59611
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1393 11:40
تعداد بازدید : 531

جزییات حضور گروه شرکت های مخابرات ایران در تلکام

رییس شورای سیاست گذاری گروه مخابرات در نمایشگاه تلکام در عین حال با بیان اهداف برگزاری تله كام 2014 گفت: تبلیغات برای فروش خدمات و سرویس ها، معرفی توانمندی های جدید و تازه های صنعت ICT كشور در كنار موضوعاتی مانند آموزش، نمایش توان اپراتورها و مسائلی از این دست از جمله اهداف ما در برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تلکام خواهد بود.

 

فناوران - داوود زارعیان، سخنگوی شركت مخابرات ایران گفت: طی سال های اخیر با توجه به خصوصی سازی صورت گرفته در صنعت مخابرات ایران، به خصوص در بخش اپراتورهای تلفن همراه، رقابت بسیار خوبی میان شركت ها ایجاد شده است و نمایشگاه تله كام فرصت مناسبی برای ارایه توانمندی شركت های مختلف محسوب می شود.

زارعیان همچنین با تاكید بر تمركز شركت مخابرات ایران روی یكپارچگی و تعامل بیشتر میان شركت مخابرات و سایر فعالان صنعت مخابرات گفت: رویكرد جدید، از این قرار است كه مخابرات را به عنوان یك بنگاه اقتصادی در نظر گرفته و به دنبال تامین منابع همه ذی نفعان از دولت گرفته تا سهامداران باشیم. از سوی دیگر خود را شركت خدماتی می دانیم كه موظف به ارایه خدمات مناسب به مردم كشور است.

وی افزود: در سال های گذشته هر دوره حدود 100 تا 150 هزار نفر به بازدید از نمایشگاه تلکام می پرداختند كه در كنار این بازدید ها بهره مندی از حضور رسانه های مختلف، پوشش های محیطی و شهری و برنامه های رادیو و تلویزیون پتانسیل هایی محسوب می شوند كه موجب می شوند طی روزهای برگزاری این نمایشگاه اطلاع رسانی مناسبی در خصوص توانمندی های صنعت مخابرات كشور صورت بگیرد.

پانزدهمین نمایشگاه تله كام با هدف ارایه آخرین دستاوردهای صنعت مخابرات كشور 14 تا 17 مهرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در تلکام 2014 حدود 45 تا 60 شركت بین المللی و بیش از 115 شركت داخلی حضور و فعالیت خواهند داشت.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :