آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59612
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1393 11:41
تعداد بازدید : 502

وزیر ارتباطات: تغییرات مدیریتی را به نفع یک مجموعه می دانم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم تودیع همتی و معارفه جهرمی عضو جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: باید از تغییر استقبال کنیم چرا که جزو پیشرفت های یک بخش است و نگاهم به تغییر نشانه نارضایتی از عملکرد شخص نیست.

 

فناوران- واعظی در ادامه از خدمات هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت تقدیر کرد و افزود: شما خوب کار می کنید و در مقایسه با دیگر بخش ها بیشتر کار می کنید اما اشکال این است که در گذشته در بخش توسعه کمتر سرمایه گذاری شده و این به دلیل کم کاری در این حوزه نیست، مطالبات مردم، مشتریان و اپراتورها از شما زیاد است. واعظی با تقدیر از همتی وی را همکار خوب مجموعه شرکت ارتباطات زیرساخت دانست و افزود: همه می توانند در هر سمتی به مردم خدمت کنند و باید از خدمات ایشان به نحوشایسته ای استفاده کنیم. وی در ادامه با معرفی جهرمی عضو جدید هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، یکی از اهداف این انتخاب را جوانگرایی اعلام کرد و گفت: با این ترکیب جدید هیات مدیره در شرکت ارتباطات زیرساخت شاهد تحول رو به رشد فناوری ها در این شرکت باشیم.

وی توجه ویژه به نگهداری و توسعه را خواسته جدی خود از شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام و بر استفاده از تولیدات داخلی تاکید کرد و افزود: اعتقاد من این است که از آنچه در داخل کشور تولید می شود با انعطاف استفاده کنیم، به تولیدات داخلی اعتماد داشته باشیم و از آنان بخواهیم محصولات خود را به روز کنند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :