آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59618
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1393 11:45
تعداد بازدید : 617

کارت های گرافیک جدید سری Strix

شرکت ایسوس از جدیدترین نسل کارت های گرافیکی با نام Strix GTX980 و Strix GTX970 رونمایی کرد.

فناوران- این کارت های گرافیک متعلق به سری Strix این شرکت هستند که از فناوری های انحصاری ایسوس از جمله DirecCUII و 0dB fan بهره مندند که برای تامین عملکرد خنک تر و بی صدا تر طراحی و ساخته شده اند.

کارت های گرافیکی جدید ایسوس همچنین به فناوری VRM Digi+ و تجهیزات Super Alloy Power ایسوس مجهز شده اند که پایداری و دمای دستگاه را تحت کنترل کامل خود درآورده اند.

فناوری GPU Tweak نیز برای اورکلاکینگ و سهولت اجرای بازی های آنلاین به راحتی و با سرعت بیشتر در نظر گرفته شده است.

Strix GTX980 و Strix GTX970 توسط ایسوس و به صورت پیش فرض اورکلاک شده و فرکانس پردازنده گرافیکی آن ها به ترتیب به 1279 مگاهرتز و 1253 مگاهرتز افزایش یافته است.

این دو کارت گرافیکی به 4 گیگابایت حافظه GDDR5 مجهز شده و در زمان اجرای بنچمارک 3DMark Fire Strike Extreme در رزولوشن 1920x1080 FHD عملکرد کارت Strix GTX980 به نسبت 3.7 درصد و کارت گرافیکی Strix GTX970 به نسبت 7درصد سریع تر از کارت مرجع به ثبت رسیده است.

Strix GTX980 به همراه برچسب های قرمز و سیاه متالیک ارائه می شود تا گیمرها بتوانند بدنه کارت گرافیکی خود را به سلیقه و دلخواه خودشان تزئیین کنند.

همچنین کارت های گرافیکی Strix GTX980 و Strix GTX970 هر دو از فناوری انحصاری DirectCU II ایسوس بهره مند شده اند که سیستم خنک کنندگی کارت مرجع را متحول ساخته و 40 درصد حرارت بیشتری را دفع می کنند.

طراحی این فناوری به صورتی است که فرایند ازبین بردن گرما 220 درصد افزایش می یابد و درنتیجه کارت می تواند 30درصد خنک تر و سه برابر کم صداتر کار کند و پایداری عملکرد خود را حین پردازشهای سنگین حفظ کند.

کارت های سری Strix ایسوس از فناوری 0dB fan نیز برخوردار هستند که به گیمرها اجازه می دهد بازی هایی نظیر League of Legends و StarCarfts را در سکوت کامل اجرا کنند و این سکوت را مدیون طراحی ویژه سیستم خنک کننده این کارت ها هستند.

بهره مندی از فناوری GPU Tweak نیز به کاربران این کارت های گرافیکی اجازه می دهد به بالاترین سطح از عملکرد کارت گرافیکی دست یابند.

GPU Tweak این امکان را به کاربر می دهد که سرعت، ولتاژ و نرخ کلاک حافظه ویدیوی GPU را به صورت لحظه ای و حقیقی کنترل کند و در نتیجه عملیات اورکلاکینگ با اطمینان و پایداری بیشتری انجام خواهد شد.

همچنین GPU Tweak از یک ابزار streaming نیز برخوردار است و سایر کاربران می توانند به صورت همزمان بازی های در حال اجرا را مشاهده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :