آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59621
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1393 11:48
تعداد بازدید : 586

در فضایی بالغ بر 18 هزار مترمربع

نمایشگاه ایران کام 2014 مشهد این هفته برگزار می شود

مجری برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی ایران کام 2014 در مشهد گفت: نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و مخابرات (ایران کام 2014) در فضایی بالغ بر 18 هزار مترمربع و با حضور 140 شرکت داخلی و خارجی آخر هفته گشایش می یابد.

فناوران- عباسعلی خاکسار با بیان جزییات پایانی اقدامات انجام شده برای بزرگ ترین رویداد فناوری اطلاعات شرق کشور، گفت: برنامه ریزی برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی ایران کام در مشهد پس از شش ماه فعالیت مدیران نمایشگاهی کشور، با حضور 110 شرکت داخلی و 30 نمایندگی خارجی از سوم تا هفتم مهر ماه امسال در محل نمایشگاه بین المللی مشهد با محوریت دولت الکترونیک و هوشمندسازی مدارس و حضور فعال شرکت های داده پردازی اینترنت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار، یک روز به زمان برگزاری نمایشگاه در مقایسه با سایر نمایشگاه های تخصصی کشور به این نمایشگاه اضافه شده است، تصریح کرد: در این دوره در مقایسه با نخستین نمایشگاه ایران کام، 25 درصد شرکت‎ها از داخل استان هستند و در مقایسه با سال گذشته به لحاظ کمیت، بیش از 2 هزار و 300 متر به فضای نمایشگاهی افزوده شده و 65 درصد رشد کیفی به لحاظ حضور تخصصی و تقسیم بندی مشارکت کنندگان انفورماتیک و فعالان تخصصی کامپیوتر نیز دارد.

مدیر عامل شرکت مدیریت رویداد و تجارت آرسا به عنوان مجری انحصاری نمایشگاه ایران کام 2014 ، افزود: در این دوره از نمایشگاه ایران کام 2014، برای نخستین بار محصولات شرکت های گیگابایت و فوجیتسو رونمایی می شود.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، تجارت و بانکداری الکترونیک، اینترنت و ماشین های اداری، هشتمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، تجهیزات مخابراتی و اطلاع رسانی IranCom 2014 به مدت 5 روز از سوم تا هفتم مهر ماه امسال در محل نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش می یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :