آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 59624
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1393 11:50
تعداد بازدید : 706

5 مهرماه آخرین مهلت تکمیل مدارک نامزدهای انتخابات نصر تهران

اولین جلسه هیات نظارت بر چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نصر تهران برگزار شد.

روابط عمومی نصر تهران- در این جلسه که در محل دبیرخانه سازمان برگزار شد، آزاده داننده رییس هیات مدیره سازمان نصر تهران، محمد یوسفیان دبیر سازمان، ساسان شیردل، رییس ستاد اجرایی انتخابات، پرویز شهپر بازرس سازمان در هیات نظارت بر انتخابات، حسین تبریزی، عضو ستاد اجرایی انتخابات و رضا کرمی و رضا حیدری به عنوان نمایندگان منتخب نامزدهای چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره حضور یافتند. در این جلسه ضمن تبیین شرح وظایف هیات نظارت بر انتخابات، در خصوص تعیین رییس این هیات، رای گیری به عمل آمد که رضا حیدری موفق شد با کسب حداکثر آرا هیات، به عنوان رییس هیات نظارت بر چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نصر انتخاب شود. همچنین بر اساس مصوبه این جلسه هیات نظارت، مهلت تکمیل مدارک نامزدهای انتخابات تا ساعت17روز شنبه 5 مهرماه 93 تمدید شد.

بر اساس دستورالعمل برگزاری چهارمین دوره انتخابات سازمان نصر تهران، از جمله وظایف این هیات، می توان به نظارت بر تمامی فعالیت های مربوط به انتخابات اعم از ثبت نام کاندیداها، احراز صلاحیت کاندیداها، عملکرد ستاد اجرایی انتخابات، چاپ و بسته بندی برگه های رای، استقرار و سازماندهی محل برگزاری انتخابات، نحوه برگزاری انتخابات، انجام صحیح ضوابط و سایر موارد ذکر شده در این دستورالعمل اشاره کرد.

همچنین تهیه و ارایه گزارش از تخلفات و شکایات احتمالی قبل، حین و بعد از انتخابات، تهیه و ارایه گزارش از نتایج انتخابات، تذکر و اصلاح در صورت مشاهده موارد نقض این دستورالعمل و سایر ضوابط و ارایه گزارش به مجمع و تقاضای تصمیم گیری مجمع در مورد برگزاری انتخابات یا تعویق آن به منظور بررسی اشکال و برطرف کردن آن از دیگر وظایف هیات نظارت برانتخابات هیات مدیره سازمان نصر تهران است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :