آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60346
تاریخ انتشار : 7 مهر 1393 11:29
تعداد بازدید : 846

نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال تبريز امروز افتتاح می شود

نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال تبريز امروز همزمان با دوازدهمين نمايشگاه بین المللی کتاب آذربايجان شرقي در محل سالن سهند نمایشگاه بین المللی آغاز به کار می کند. روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات ارشاد - ساعت 10 صبح امروز آیین افتتاح دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با هدف توسعه فرهنگ سازي استفاده صحیح از رسانه هاي ديجيتال، حمايت از توليدکنندگان داخلي و جريان سازي توليد با حضور نجفی سولاری؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اکبر صفی پور؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و جمعی از مسوولان استانی در تبریز برگزار می شود.
براساس این گزارش، این نمایشگاه با حضور 60 ناشر دیجیتال و در جهت فراهم کردن محیطی برای ایجاد همدلی و هم افزایی بین پدید آورندگان آثار در حوزه رسانه های دیجیتال و همچنین حمایت از افراد، مراکز، موسسات و شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات فرهنگی و هنری دیجیتال برگزار می شود.
نرم افزارهای چند رسانه ای، نرم افزارهای تلفن همراه، پایگاه های اینترنتی و بازی های رایانه ای بخش های مختلف دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال تبریز را شکل می دهند.
دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال همزمان با دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز از 7 تا 13مهرماه با حضور توليدکنندگان برتر کشوري و استاني در حوزه رسانه هاي ديجيتال برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :