آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60354
تاریخ انتشار : 7 مهر 1393 11:38
تعداد بازدید : 875

رگولاتوری پروانه مشاوره شبكه های رادیویی می دهد

معاون بررسی های فنی و صدور پروانه رگولاتوری از ادامه ارایه پروانه خدمات مشاوره و طراحی شبكه های ارتباطات رادیویی به شركتهای متقاضی فعالیت در این حوزه خبر داد.
فناوران- صادق عباسی شاهكوه با بیان مصوبه ۱۵۲ كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در این زمینه گفت: پروانه خدمات مشاوره و طراحی شبكه های ارتباطات رادیویی در راستای قانون حداكثر استفاده از توان فنی و مهندسی، تولیدی، صنعتی و اجرائی كشور در اجرای پروژه ها و به منظور استفاده بهینه از طیف امواج رادیویی، ساماندهی حجم زیاد تقاضاهای استفاده از طیف و برپایی شبكه های ارتباطات رادیویی اختصاصی مبتنی بر تحلیل های فنی صادر می شود.
وی تسریع در صدور پروانه سرویس های رادیویی، امكان بررسی فنی و كارشناسی دقیق تر درخواست ها، حرفه ای و تخصصی نمودن نیازهای متقاضیان بهره برداری از شبكه های ارتباطات رادیویی، ایجاد امكانات نرم افزاری و سخت افزاری مناسب طراحی شبكه های ارتباطات رادیویی از طریق شركتهای مشاوره و ساماندهی و شفاف سازی فعالیتهای مشاوره ای غیررسمی در حال انجام در این بخش را از نتایج ارایه پروانه خدمات مشاوره و طراحی شبكه های ارتباطات رادیویی عنوان كرد.
متقاضیان می توانند برای اطلاع از شرایط و ضوابط صدور پروانه ارایه خدمات مشاوره و طراحی شبكه های ارتباطات رادیویی به پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس cra.ir مراجعه كنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :