fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 60428
  تاریخ انتشار : 8 مهر 1393 11:28
  تعداد بازدید : 707

  صدور اولین مجوز ارایه صدا و تصویر از طریق اینترنت

  قایم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تاکید براینکه مجوز ارایه صدا و تصویر از طریق خطوط پرسرعت ثابت صادر می شود، گفت: در راستای نهضت تولید و توزیع محتوای داخلی این مجوز به صورت غیر انحصاری به همه متقاضیان با شرایطی آسان اعطا می شود.
  فناوران- لطف الله سبوحی گفت: با گسترش پهن باند در کشور، فراهم کردن محتوای مفید و به خصوص بومی از اولویت های ما بوده که در این راستا ایجاد شبکه هایی که سرویس ویدئو را با بالاترین کیفیت و سرعت و با کمترین تاخیر به کاربران برسانند یکی از بهترین گزینه ها است.
  وی با بیان اینکه در تمام دنیا عمده محتوای موجود در شبکه ها بصورت ویدئو است، گفت: در این راستا اولین مجوز ارایه صدا و تصویر  بر بستر های شبکه های مخابراتی مبتنی بر IP اعطا می شود تا به وسیله شبکه توزیع و بطور کلی محتوای صدا و تصویر مورد نیاز مردم با بهترین کیفیت فراهم شود.
  قایم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کسب مجوز صدا و تصویر از طریق خطوط پرسرعت ثابت که با استفاده از پروتکل اینترنت ممکن می شود را یکی از شروط ارایه این سرویس خواند و گفت: دریافت کنندگان این مجوز می توانند بانک فیلم های دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما را از طریق خطوط پرسرعت ثابت ارایه دهند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :