آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60431
تاریخ انتشار : 8 مهر 1393 11:30
تعداد بازدید : 1158

ورود ایرانسل به بورس قطعی است

الزام واگذاری اپراتور دوم تلفن همراه در بورس اوایل تیرماه ابلاغ شده و شرکت تا پایان آذرماه برای واگذاری مهلت دارد.
 خبرگزاری فارس- مدیرعامل این اپراتور می گوید: شرایط واگذاری از جمله نحوه و زمان بندی عرضه، بسته به وضعیت بورس کشور در پایان مهلت تعیین می شود.
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اوایل تیرماه 93 موضوع عرضه عمومی 21 درصد سهام شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در بورس اوراق بهادار را بررسی کرد و پس از استماع و بررسی گزارش ها و مستندات رای به واگذاری این شرکت در بورس داد. به این ترتیب مقرر شد این شرکت نحوه اجرا و زمان بندی عرضه سهام در بورس را به کمیسیون ارایه کند.
در این مورد، علیرضا قلمبر دزفولی درباره ورود اپراتور دوم تلفن همراه در بورس گفت: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ایرانسل 6 ماه پس از ابلاغ مصوبه باید شرایط خود را برای ورود به بورس اعلام کند.
مدیرعامل اپراتور دوم تلفن همراه تاکید کرد: باید ببینیم در پایان مهلت، شرایط بورس کشور چگونه است و بر اساس شرایط روز بورس، پیشنهاد خود را برای نحوه و زمان بندی عرضه به کمیسیون ننظیم مقررات ارتباطات ارایه خواهیم داد.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به دلایل متفاوت درباره صحت یا عدم صحت این الزام، آیا امکان لغو رای صادره و عدم واگذاری وجود دارد، گفت: قطعا شرایط اعلامی برای ورود به بورس است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :