آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60440
تاریخ انتشار : 8 مهر 1393 11:38
تعداد بازدید : 1331

استقبال مراجعان بیشتر از حد انتظار بود

خرسندی شرکت ها از کیفیت برگزاری نمایشگاه امنیت سایبری

شرکت های تخصصی حاضر در اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران برلزوم حضور و حمایت سازمان ها و دستگاه های دولتی از این نمایشگاه تخصصی تاکید کردند.
روابط عمومی نصر تهران- اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران با تلاش های کمیسیون افتای این سازمان، از روز شنبه 5 مهرماه در مرکز آفرینش های هنری خیابان حجاب تهران آغاز به کار کرد؛ در این نمایشگاه تخصصی که تا امروز 8 مهرماه ادامه دارد، 38 شرکت خصوصی حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات(افتا) آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در زمینه صنعت امنیت سایبری ایران به نمایش گذاشته اند.
بخش های مختلف این نمایشگاه تخصصی جهت بازدیدکنندگان بر سه محور ایجاد تعامل و ارتباط میان مخاطبان تخصصی و ارایه دهندگان خدمات و محصولات افتا، بررسی تکنولوژی‎های جدید این حوزه و آگاهی رسانی و افزایش سطح دانش امنیت اطلاعات استوار است.
اغلب حاضران این نمایشگاه تخصصی، ضمن مثبت ارزیابی کردن سطح کیفی برگزاری و میزان بازدیدها، خواستار حضور و حمایت دستگاه ها و نهادهای حاکمیتی فناوری اطلاعات از این حرکت صنفی شدند.
  افزایش رونق کسب و کار
گلمر بحری، مدیرعامل شرکت پاد، به عنوان یکی از حامیان و حاضران نمایشگاه امنیت سایبری ایران، درخصوص سطح برگزاری این نمایشگاه گفت: قطعا این نمایشگاه به عنوان فضایی مختص ارایه توانمندی افتا، می تواند گستره کسب و کار این حوزه تخصصی را افزایش دهد. بحری با تاکید براینکه نمایشگاه امنیت سایبری ایران برای توسعه در سال های آتی، نیازمند حمایت بخش دولتی و باور طیف بیشتر شرکت هاست، ادامه داد: حمایت دستگاه های حاکمیتی فناوری اطلاعات درکنار انسجام بخش خصوصی به عنوان مجری و برگزارکننده این نمایشگاه، می تواند چشم انداز بهتری را برای توسعه آن ترسیم کند.
 برگزاری نمایشگاه بالاتر از سطح انتظار
علی عباس نژاد، مدیرعامل گروه شرکت های کهکشان، به عنوان یکی از شرکت‎های حاضر در این نمایشگاه در خصوص اهداف حضور خود و بررسی سطح کیفی برگزاری گفت: با توجه به این که نمایشگاه اولین دوره برگزاری خود را تجربه می کند، شکل همکاری، برگزاری و میزان استقبال مراجعان بالاتر از سطح انتظار بود.
عباس نژاد با تاکید براینکه قطعا سازمان به عنوان نماینده بخش خصوصی بهترین مجری برای برگزاری این نمایشگاه بود، ادامه داد: برخلاف الکامپ که حاشیه های بسیاری برای شرکت‎های خصوصی IT دارد این نمایشگاه موفق شد کارشناسان و مدیران حوزه IT و امنیت را زیر یک چتر واحد و در فضایی کاملا تخصصی جمع کند.
 شرکت‎های افتا زیر یک چتر
محمد محسنی نیا معاون اجرایی شرکت امن افزار گستر شریف به عنوان شرکت دیگر حاضر در این نمایشگاه با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه یک تجربه مناسب برای شرکت های حوزه افتا است، گفت: این نمایشگاه در قدم نخست نشان داد شرکت های حوزه افتا می توانند زیر سقف سازمان نصر تهران و با تلاش و کارگروهی خود، یک تجربه نمایشگاهی را با هدف پیشرفت در فضای کسب و کار برگزار کنند.
محسنی نیا با تاکید براینکه  این نمایشگاه محفلی برای آشنایی  مخاطبان تخصصی افتا و سازمان های دولتی با آخرین دستاوردهای امنیت سایبری است، افزود: با توجه به رشد روزافزون صنعت امنیت اطلاعات، هر اندازه سازمان‎های دولتی و شرکت‎های خصوصی بتوانند با مقوله امنیت سایبری و چالش های آن بیشتر آشنا شوند، رونق فعالیت در این حوزه افزایش می یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :