آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60497
تاریخ انتشار : 9 مهر 1393 11:31
تعداد بازدید : 1233

کیف پول بانک شهر در 16 شهر

با صدور مجوز فعالیت مرحله ی دوم ارزی بانک شهر امکان گشایش ال سی در این بانک فراهم شد.

ایسنا- حسین پورزرندی مدیر عامل بانک شهر در نشستی خبری گفت: این بانک پیش از این فعالیت های ریالی را انجام می داد و فعالیت های ارزی در حد سپرده بود نه این که کار ال سی انجام دهیم.

وی افزود: زمانی که در این مورد تصمیم گرفتیم برنامه های ما از نظر قوانین و مقررات بانک مرکزی دارای 13 اشکال از جمله حسابرسی الکترونیکی، مجوز شعب، نسبت دارایی به سرمایه بود که در ادامه توانستیم با رفع این موارد مجوز فعالیت مرحله ی دوم ارزی را به دست آوریم.

مدیر عامل بانک شهر گفت: کسب مجوز برای مرحله ی سوم فعالیت های ارزی که اغلب مربوط به فاینانس می شود، پیچیدگی زیادی نداشته و مساله اصلی عدم تخلف از روابط بانک مرکزی است این درحالی است که خط قرمز بانک شهر نیز خارج نشدن از چارچوب و مقررات بانک مرکزی خواهد بود.

وی همچنین به اقدامات این بانک در حوزه IT و کیف پول الکترونیکی پرداخت و گفت: هدف ما باید مدیریت پول خرد در شهرها باشد براین اساس سیستم کارت شهروندی (کیف پول الکترونیکی) را در 16 شهر تعریف کرده ایم.

مدیرعامل بانک شهر گفت: هم اکنون کارت های شهروندی در شعب بانک شهر برای متقاضی صادر می شود، اما هنوز قدرت اجرایی ندارد، تا این که بتوانیم به طور کامل زمینه های آن را مهیا کرده و در خدمت مردم قرار دهیم.

وی در مورد کیوسک های الکترونیکی بانک شهر گفت: ما اعتقادی به توسعه شعب فیزیکی نداریم براین اساس سعی می کنیم تا با تجهیز شهرها به کیوسک های الکترونیکی مراجعه فیزیکی را کم کنیم.

پورزرندی افزود: در حال حاضر در تهران در دو منطقه بیهقی و محمودیه کیوسک الکترونیکی بانک شهر مستقر است و به زودی در هفت میدان دیگر نیز قرار خواهد گرفت. در عین حال سعی می کنیم تا حدود یک ماه آینده دو کیوسک الکترونیکی را در هر شهری مستقر کنیم.

وی گفت: به زودی اتوبانک بانک شهر نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت و عملیاتی می شود تا مشتریان ما بتوانند به راحتی در هر زمان از شبانه روز با قرار گرفتن اتومبیل در کنار این اتوبانک ها عملیات بانکی خود را انجام دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :