آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60498
تاریخ انتشار : 9 مهر 1393 11:32
تعداد بازدید : 1126

بدون تیتر

کاروان ایران در بازی های آسیایی روز گذشته چهار مدال طلا در رشته های کشتی، تکواندو و پرتاب دیسک، در یک قدمی کسب جایگاه چهارم رقابت ها قرار گرفت.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در جلسه هیات دولت در راستای اجرای قانون حمایت از تولید، دستور تنظیم آیین نامه تخصیص یارانه 5200 میلیارد تومانی به بخش های تولیدی را صادر کرد.

استاندار تهران گفت: برخورد با چاه های غیرمجاز صد درصد پیگیری می شود و چاه های غیرمجازی که برای آب شرب مناسب هستند یا باید برای استفاده شرب تبدیل شوند و یا در صورت قابل استفاده نبودن، پلمپ شوند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از افزایش طول مدت خدمت سربازی از 21 ماه به 24 ماه خبر داد و گفت: به موجب ماده 4 قانون خدمت وظیفه عمومی، طول مدت سربازی 24 ماه است که این مدت در صورت وجود مشمول مازاد یا کمبود می تواند از سوی ستاد کل نیروهای مسلح کم یا زیاد شود.

معاون نظارت مجلس با ارائه آمار و ارقامی در جلسه غیر علنی مجلس اعلام کرد که تا سال 1404 با توجه به ترکیب جمعیتی کشور تعداد بازنشستگان از تعداد فعالان بازار کار که با پرداخت حق بیمه صندوق تامین اجتماعی را زنده نگه می دارند بیشتر خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :