آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 60627
تاریخ انتشار : 12 مهر 1393 11:29
تعداد بازدید : 1020

5 گوشی میلیون دلاری

شاید برای بسیاری از مردم خرید گوشی های لوکس و گران قیمت مقدور نباشد، اما همه مردم در سراسر دنیا به اخبار مربوط به دستگاه های لوکس و گران قیمت علاقه دارند.

فناوران- کمپانی هایی وجود دارند که فقط گوشی لوکس با برند خود تولید می کنند، اما برخی از شرکت های دیگر هم برخی از گوشی های پرفروش شان را به شرکت های لوکس می دهند تا این دستگاه ها را با قطعاتی از سنگ و طلا و الماس مزین کرده و راهی بازار کنند.

این گوشی ها معمولا با قیمت بسیار بالایی در اختیار مشتریان قرار می گیرند و فقط تعداد کمی آن هم به شکل سفارشی تولید و ساخته می شود. در این گزارش به پنج مدل گوشی لوکسی می پردازیم که قیمت بسیار بالایی دارند. Diamond Crypto گوشی هوشمندی است که با قیمت 3/1 میلیون دلار عرضه شده است. این گوشی توسط پیتر الویسون ساخته شده و در ساخت آن از 50 قطعه الماس استفاده شده که 10 قطعه آن به رنگ آبی فیروزه ای است. گوشی بعدی GoldVish Le Million نام دارد و این گوشی هم با قیمت 3/1 میلیون دلار در اختیار مشتریان قرار گرفته است. این گوشی توسط Emmanuel Gueit طراح مشهوری که شهرت جهانی دارد طراحی شده است. این گوشی در سوییس عرضه شده و در ساخت آن از طلای 18 قیراتی و 20 قیرات الماس VVS1 استفاده شده است. پیتر الویسن گوشی iPhone3G را با قیمت 5/2 میلیون دلار عرضه کرد. آیفون اپل دارای قیمت بالایی است و با وجود استفاده از 18 قیرات طلای زد، سفید و قرمز و 138 قطعه الماس و 6/6 قیرات الماس سفید با قمیت نجومی عرضه شده است. Supreme Goldstriker iPhone 3g با 136 قطعه الماس مزین شده و با قیمتی حدود 2/3 میلیون دلار به بازار عرضه شده است. Stuart Hughes طراح مشهور گوشی های موبایل است که با الماس قرمز گوشی آیفون 4 را مزین کند. این گوشی هشت میلیون دلار می ارزد. در این گوشی از 500 قطعه الماس به کار رفته و 53 قطعه روی لوگوی اپل قرار گرفته است. کلید Home این گوشی هم از پلاتینیوم با الماس صورتی و الماس سفید 8 قیراتی تشکیل شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :