آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61417
تاریخ انتشار : 27 مهر 1393 12:35
تعداد بازدید : 457

اسنپ چت هم نشتی دارد

نرم افزار اسنپ چت نیز به جمع نرم افزارهایی پیوست که با مشکل لو رفتن تصاویر شخصی روبه رو شده اند ولی در این میان مسئولان این نرم افزار اعتقاددارند که سرورهای آن ها با هیچ حمله ای روبه رو نشده است.

رایورز- این موضوع توسط مدیران این شرکت به این ترتیب توضیح داده می شود که سرورهای میزبان داده های نرم افزار اسنپ چت به هیچ عنوان با مشکلات امنیتی روبه رو نشده و هیچ گونه حمله سایبری به این سرورها صورت نگرفته است. ولی بازهم تصاویر و فیلم های کاربران این نرم افزار به دست هکرها افتاده که مقصر آن نرم افزارهای دیگر هستند.

نرم افزارهای مستقل یا third party applications همواره می توانند موجب نفوذ افراد غیرمجاز به دستگاه مصرف کننده شوند و به این ترتیب فیلم یا عکس مربوطه را قبل از ارسال یا پس از دریافت در اختیار هکرها بگذارد و این موضوع در حالی اتفاق می افتد که در میان راه و هنگامی که این نرم افزار مشغول به فعالیت است، هیچ گونه رسوخ به شبکه صورت نگرفته است.در این میان مسوولان اسنپ چت معتقدند که این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این تصاویر ندارد زیرا در قوانین کاربری خود در هنگام نصب برنامه توضیح داده است که آسیب های احتمالی ناشی از نرم افزارهای دیگر، بر گردن این شرکت نخواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :