آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61443
تاریخ انتشار : 29 مهر 1393 10:27
تعداد بازدید : 681

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد:

مدارس برای هوشمندسازی پول نگیرند؛ ممنوع است

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه اگر قبل از ابلاغ بخشنامه «ممنوعیت دریافت وجه از اولیا بابت هوشمندسازی مدارس»، مدرسه ای با مصوبه انجمن اولیا و مربیان وجهی دریافت کرده باشد، تخلف نکرده است، گفت: اما پس از این ابلاغیه، حتی دریافت وجه اختیاری نیز برای هوشمندسازی مدارس، ممنوع است.
ایسنا- علی رغم ابلاغ بخشنامه ممنوعیت دریافت وجه از اولیا برای هوشمندسازی، هنوز هم برخی مدارس در قبال هوشمندسازی کلاس های درس طلب وجه می کنند. اسفندیار چهاربند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران دراین باره گفت: آموزش و پرورش برای انجام هوشمندسازی مختار و آزاد است؛ اما از مدارس خواسته ایم این کار را انجام ندهند تا شائبه ای مبنی بر اخذ وجه الزامی وجود نداشته باشد.
وی افزود: از زمان ابلاغ بخشنامه جدید مبنی بر ممنوعیت اخذ وجه که مربوط به ماه اخیر است، هیچ مورد تخلفی گزارش نشده است.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه اگر قبل از ابلاغ این بخشنامه مدرسه ای با مصوبه انجمن اولیا و مربیان این کار را انجام داده باشد تخلف نکرده است گفت: اما پس از این ابلاغیه، حتی دریافت وجه اختیاری نیز برای هوشمندسازی مدارس ممنوع است.
ششم مهرماه سال جاری، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر طلب وجه از اولیا برای هوشمندسازی در برخی مدارس، بخشنامه ای را به کلیه مدارس شهر تهران ابلاغ و اعلام کرد: دریافت هرگونه وجه و امکانات از اولیای دانش آموزان تحت هوشمندسازی مدارس ممنوع است و در صورت هرگونه تخلف و نقض مقررات، فرد متخلف از سمت خود عزل خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :