آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61445
تاریخ انتشار : 29 مهر 1393 10:29
تعداد بازدید : 913

رقابت شناورهای هوشمند در پارک ارم

مرحله نهایی سومین دوره مسابقات شناورهای هوشمند 29مهر تا اول 1 آبان امسال در دریاچه پارک ارم برگزار میشود.

ایرنا- بهنام صادق زاده، دبیر کمیته فنی سومین دوره مسابقات شناورهای هوشمند گفت: برگزاری سومین مسابقات شناورهای هوشمند به همت دانشگاه صنعتی شریف و انجمن مهندسی دریا انجام می شود که در این رقابت علمی، 125 دانشجو و 40 دانش آموز از 14 استان کشور، دستاوردها و دانسته‏های علمی خود را به کار می بندند تا بهترین شناور را که دارای سه مولفه سرعت، دریامانی و مانور است را ارایه دهند.
صادق زاده گفت: دانشگاه صنعتی شریف و انجمن مهندسی دریا سومین دوره مسابقات شناورهای هوشمند را امسال با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان بنادر و دریانوردی، نیروی دریای سپاه و ارتش، وزارت دفاع و پشتیبانی و سایر نهادها و سازمان های دریایی برگزار می کند.
وی گفت: در روز نخست مسابقات، تست مانورد RC و سرعت هوشمند و در روز دوم مانور هوشمند و سرعت RC در دریاچه پارک ارم و با داورانی از سازمان صنایع دریایی، نیروی دریایی ارتش و سپاه و سازمان بنادر و دریانوردی و موسسه رده بندی انجام می شود.
در این سه روز ورود به پارک ارم برای عموم مردم آزاد خواهد بود تا علاقه مندان بتوانند از نزدیک شاهد رقابت تیم ها و تشویق تیم مورد علاقه خود باشند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :