آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61455
تاریخ انتشار : 29 مهر 1393 10:38
تعداد بازدید : 710

آغاز پیش فروش باریک ترین تبلت دنیا

در هفته گذشته شاهد رونمایی از نسل جدید آیپد با نام آیپد ایر ۲ و آیپدمینی ۳ بودیم که اپل وعده عرضه آن ها را در ماه های آینده داده بود. اما اکنون درهای وب سایت اپ استور برای پیش خرید نسل جدید آی پد روی مشتاقان بازشده است.
ایتنا- اپل اعلام کرده است که آیپد ایر ۲ در رنگ های نقره ای ، خاکستری و برای اولین بار طلایی قابل سفارش است.
در نسل جدید آیپد قابلیت تصویربرداری به صورت آهسته فراهم شده است که در کنار این ویژگی لقب باریک ترین تبلت دنیا را نیز از آن خود کرده است.
اپل برای مدل وایفا آیپد ایر ۲ نسخه ۱۶ گیگابایتی قیمت ۴۹۹ دلار، برای نسخه ۶۴ گیگابایتی ۵۹۹ دلار و برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی ۶۹۹ دلار را در نظر گرفته است. همچنین مدل LTE آی پد ایر ۲ در نسخه های ۱۶ ،۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی به ترتیب ۶۲۹، ۷۲۹ و ۸۲۹ دلار قیمت گذاری شده است.
نسل جدید آیپد از حسگر اثر انگشت معروف اپل یا تاچ آی دی بهره خواهد برد و در زمان عرضه به طور پیش فرض از سرویس پرداخت Apple Pay پشتیبانی خواهد کرد.
همچنین آیپد مینی ۳ با مدل پیش فرض ۱۶ گیگابایتی wifi عرضه خواهد شد که حدود ۳۹۹ دلار قیمت گذاری شده است.
بر اساس این گزارش، آیپد مینی ۳ همانند آیپد ایر ۲ در رنگ های طلایی، خاکستری و نقره ای به بازار خواهد آمد همچنین مدل سیم کارت خور این دستگاه در نسخه های ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه شده است که قیمت های ۵۲۹، ۶۲۹ و ۷۲۹ دلار برای آنها در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :