آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 61519
تاریخ انتشار : 30 مهر 1393 11:44
تعداد بازدید : 922

در مراسمی با حضور مدیرعامل همراه اول انجام شد: ‌

استان های برتر در ارایه خدمات ارتباطات سیار

طی مراسمی، مدیرعامل همراه اول استان های برتر از نظر عملکرد در بخش تلفن همراه را معرفی کرد.


فناوران - در نشست کاری مدیرعامل، هیأت مدیره و مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران، وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول، استان های برتر از نظر عملکرد در حوزه تلفن همراه را معرفی کرد و مورد تقدیر قرار داد.
مدیرعامل همراه اول که در نشست کاری مدیران عامل، هیأت مدیره و مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات سیار و ثابت ایران و شرکت های مخابرات استانی سخن می گفت، با بیان اینکه در سال 92، استان ها از 4 منظر مورد بررسی قرار گرفته اند اظهار داشت: از نظر «بازاریابی و خدمات مشتریان» به ترتیب استان های قم، سمنان، خراسان شمالی، کهگیلویه و خراسان شمالی، از نظر «مالی» به ترتیب استان های قم، آذربایجان غربی، گیلان، قزوین و گلستان، از نظر «نگهداری و پشتیبانی» به ترتیب استان های قم، مرکزی، یزد، آذربایجان شرقی و همدان و از نظر «کیفیت» استان های اردبیل، قزوین، زنجان، همدان و خوزستان به ترتیب در رتبه های اول تا پنجم قرار دارند.
صدوقی افزود: همچنین به ترتیب استان های مازندران و خوزستان در بین استان های گروه یک(بیش از 1.5 میلیون مشترک)، استان های لرستان و همدان در بین استان های گروه دو(بین 750 هزار تا 1.5 میلیون مشترک) و استان های قزوین و زنجان در بین استان های گروه سه (کمتر از 750 هزار مشترک) به عنوان استان های برتر سال 92 انتخاب و معرفی شدند.وی در ادامه با بیان برنامه های بازاریابی و مالی همراه اول بیان داشت: در سال 91 پانزده محصول، در سال 92 نوزده محصول و شش ماه اول امسال هفت محصول جدید به مشترکان خود عرضه کرده ایم.
صدوقی افزود: امسال 259 هزار سیم کارت دائمی جدید واگذار کرده ایم و اکنون تعداد مشترکان دائمی ما به مرز 17.3 میلیون رسیده است. همچنین امسال ما 3 میلیون و 250 هزار سیم کارت اعتباری واگذار کرده ایم و تعداد سیم کارت های فعال شده همراه اول از 64 میلیون و 100 هزار عبور کرده است.
مدیرعامل همراه اول سهم بازار این اپراتور را 63 درصد و ضریب نفوذ سیم کارت های اپراتور اول را 76.3 درصد اعلام کرد.صدوقی با اشاره به اینکه استراتژی همراه اول در سال جاری، راه اندازی موبایل باند پهن بوده است، گفت: سال گذشته حدود 19000 میلیارد ريال برای 3G سرمایه گذاری شده است. ترافیک دیتا نیز طی یکسال گذشته در شبکه همراه اول 12 تا 13 برابر شده و این ماه به 1500 ترابایت خواهد رسید.وی در ادامه با بیان مشکلات نوسازی شبکه و راه اندازی نسل های بالاتر اظهار داشت: یکی از وندورهای بزرگ در سال 91 از ایران خارج شد که معادل یک زلزله 8 ریشتری بود، ما باید سریعاً جایگزین می کردیم که خوشبختانه با توکل به خدا و تلاش شبانه روزی همکاران مشکل خاصی بوجود نیامد. پس از دریافت مجوز ارائه نسل های بالاتر در شهریورماه، به سرعت تجهیزات فنی مورد نیاز را آماده کردیم و هم اکنون با سیم کارت دیتا در 170 شهر و با سیم کارت های دائمی و اعتباری در 35 شهر، خدمات نسل 3 را عرضه می کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :