آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 62375
تاریخ انتشار : 18 آبان 1393 10:48
تعداد بازدید : 792

شرکت «آشنای اول» می رود برندش می ماند

سخنگوی مخابرات ایران گفت: با حذف شرکت ارتباطات و ادغام وظایف آن در مخابرات، از این پس کلیه خدمات تلفن ثابت با برند آشنای اول صورت خواهد گرفت.


خبرگزاری تسنیم- داوود زارعیان در ارتباط با اینکه آیا با ادغام شرکت ارتباطات ثابت، برند آشنای اول هم حذف خواهد شد؟ گفت: پیش از اینکه شرکت ارتباطات ثابت تشکیل شود به دنبال برندی برای خدمات تلفن ثابت بودیم و لذا ارتباطی بین این دو موضوع وجود ندارد.
وی با بیان اینکه برند آشنای اول حفظ نمی شود، گفت: از این پس کلیه خدمات در حوزه تلفن ثابت با برند آشنای اول انجام خواهد شد.
سخنگوی مخابرات ایران ادامه داد: از این پس، مخابرات ایران روی برند آشنای اول کار خواهد کرد و در تمامی استان ها، شرکت های مخابرات استانی خدماتی که ارائه می کنند براساس همین برند خواهد بود؛ مخابرات ایران نیز به عنوان هلدینگ مسوولیت استان ها را خواهد داشت.
مدیر کل روابط عمومی مخابرات ایران درباره سرنوشت شرکت ارتباطات ثابت هم عنوان کرد: براساس مصوبه هیات مدیره، شرکت ارتباطات ثابت عملا حذف شده و وظایف موازی و متناظر آن در مخابرات ایران ادغام شده است. واحدهایی هم که فقط در شرکت ارتباطات ثابت وجود داشته به صورت مستقل فعالیت می کنند تا ساختار نهایی شود و زیر نظر مخابرات ایران آیند.
وی در این باره گفت: به عنوان مثال در مخابرات معاونت مالی وجود داشت و لذا معاونت ثابت در آن ادغام شد اما در مخابرات ایران معاونت تجاری نداشتیم که معاون این بخش ثابت زیرنظر مدیرعامل مخابرات آمد تا به صورت مستقل فعالیت کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :