آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 62405
تاریخ انتشار : 18 آبان 1393 11:29
تعداد بازدید : 823

بدون تیتر

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تغییرات کنگره آمریکا را در روند مذاکرات هسته ای خیلی مؤثر نمی بینم؛ زیرا دموکرات ها و جمهوری خواهان در حیطه امنیت و منافع ملی اشتراک نظر دارند.

  پس از یک سال وقفه، دیروز مراسم افتتاحیه بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  وزیر ارشاد گفت که فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» در روز چهارشنبه اکران نخواهد شد. جنتی افزود: قرار شده است آخرین اصلاحاتی که لازم است اعمال شود و بعد من فیلم را ببینم که آیا این اصلاحات کافی است یا نه و اشکالات مورد نظر آقایان در آن حل شده است یا نه. اگر فیلم با اصلاحات لازم آماده شود اکران خواهد شد.
  خبرگزاری رویترز روز شنبه به نقل از یک دیپلمات غربی مدعی شد که ایرانی ها با اصل انتقال اورانیوم به خارج از کشور موافق هستند.
  همزمان با ورود به هشتمین سال عرضه کارتی بنزین و اجرای نظام سهمیه بندی فرآورده های مختلف نفتی، دولت تدبیر و امید به منظور مدیریت مصرف انواع حامل های انرژی در ناوگان حمل و نقل کشور به ویژه بنزین، گازوییل و سی.ان.جی، طرح عرضه کارت انرژی را در دستور کار قرار داده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :