آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 62507
تاریخ انتشار : 20 آبان 1393 11:38
تعداد بازدید : 1058

کنسول بازی مایکروسافت به روز می شود

مایکروسافت می گوید کنسول بازی خود موسوم به XBOX را به روز می کند تا با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 2014 به افزایش فروش آن امیدوارتر شود.

خبرگزاری فارس-  این به روزرسانی در امکانات نرم افزاری صورت گرفته است و شامل اقداماتی همچون همگام سازی با توییتر، به روزرسانی امکانات موجود در نمایه کاربران بازی های آنلاین و ده ها قابلیت تازه دیگر است.
کاربران در ماه نوامبر می توانند از این به روزرسانی در Xbox One بهره مند شوند و به عنوان مثال از تصاویر متعدد در نمایه کاربری خود استفاده کرده و همین طور اطلاعات مکانی خود را به نمایه شان بی افزایند.
خدمات تازه دیگر showcase  نام دارد تا کاربران بتوانند کلیپ های بازی محبوب خود و دستاوردهایی که در جریان بازی ها داشته اند را با کاربران به اشتراک بگذارند. علاوه بر این تماشای برنامه های تلویزیونی از طریق Xbox One  هم ساده تر شده است.
مایکروسافت فروشگاه آنلاین Xbox One را هم به روز کرده تا کاربران، ساده تر بتوانند اقلام مختلف مورد نیاز برای بازی ها را خریداری کنند.
برنامه همراه SmartGlass نیز خرید و بارگذاری انواع بازی بر روی کنسول مایکروسافت را در زمانی که کاربران در خارج از منزل هستند، تسهیل می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :