آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6312

در زمينه صنايع تصفيه آب

ال جي و هيتاچي با هم شرکت جدید تاسیس کردند

شركت ال جي از اول ماه فوريه سال جاری میلادی همكاري خود را در زمينه تاسيس يك كمپاني جديد با هدف تصفيه آب به همراه شرکت هیتاچی آغاز کرده است.

فناوران - كمپاني جديد در شهر سئول بنيان‌گزاري مي‌شود و انتظار مي‌رود كه نقش مهمي در رشد و گسترش صنعت تصفيه آب داشته باشد.
Lee مدیر عامل شرکت ال.جی دارای 33 سال پيشينه كاري در این شركت است. ایشان در اين سال‌ها در سمت‌هاي مختلفي با اين شركت همكاري كرده و اخیرا به عنوان مدير بخش لوازم خانگي شركت ال‌جي معرفي شده است.  وي از سال 1986 تا 1990 میلادی در شهر توكيوی ژاپن اقامت داشته و به فرهنگ و تجارت ژاپني‌ها آشنايي كامل دارد. به گفته مديران ارشد این بخش، با وجود اينكه كمتر از یک درصد از آب‌های دنیا قابل مصرف است، ولي امروزه مصرف آب 30 برابر بيشتر از سه قرن گذشته است. در نتيجه كمپاني ال‌جي و هيتاچي تصمیم گرفته‌اند منابع خود را در راستای ارایه راهكارهاي جديد براي حل معضل آب در جهان یکپارچه کنند.
با توجه به قدرت ال‌جي در توليد و تكنولوژي و همچنين بخش پيشرفته تحقيق و توسعه هيتاچي و مهارت آنها در زمينه صنايع مرتبط با آب، موقعيت مناسبي براي يك ورود محكم به بازارهاي جهاني ايجاد شده است. اين كمپاني تمركز خود را بيشتر بر روي تولید و فروش تجهيزات تصفيه آب و پيشبرد و گسترش فناوری‌های مربوط به سیستم‌های تصفيه آب و به خصوص تجهيزات آب‌هاي فاضلاب و آشاميدني گذاشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :