آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6320
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1390 10:6
تعداد بازدید : 327

تدوين چشم انداز 10 ساله بانكداري الكترونيكی

محرميان، عضو دبيرخانه علمي همايش بين المللي بانكداري الكترونيكی و نظام هاي پرداخت، اين همايش را نقطه آغاز حركت به سمت تدوين راه (چشم انداز) 10 ساله بانكداري الكترونيكی عنوان کرد و افزود:از نتايج مورد انتظار همايش، علاوه بر مورد فوق كه بسيار حایز اهميت است رفع برخي از نيازهاي آموزشي، طرح موضوعات نو، ارایه اطلاعات، آمار و داده هاي مورد نياز پژوهشگران براي پايه ريزي پروژه هاي جديد تحقيقاتي است.

وي همچنين از استقبال گسترده تمامي دست‌اندركاران امور بانكي  سخن گفت و خاطر نشان كرد: با توجه به سخنرانان كليدي، كيفيت و كميت  مقالات، كارگاه‌هاي همايش و نمايشگاه جانبي همان‌گونه كه پيش‌تر نيز گفتيم مي‌توان اذعان داشت، همايش از سطح علمي بسيار بالايي برخوردار است.
محرميان در خصوص نحوه داوري مقالات خاطر نشان كرد: در ارزيابي مقالات به گونه‌اي عمل شده است تا داور و نويسنده اطلاعي از مشخصات هم نداشته باشند به همين منظور تمامي مقالات با در نظر گرفتن ارزش علمي و كاملا بي‌طرفانه داوري شده است.
وي افزود: اغلب مقالات ارایه شده در قالب مطالعات ميداني بوده و برخي مقالات نيز تحقيق در موضوعات مرتبط با همايش با تكيه بر مطالعات انجام شده بود ودر اين ميان مقالاتي هم با پايه آكادميك به طرح موضوعات نو پرداخته بودند. به همين دليل اغلب كارهاي منتخب براي ارایه شفاهي از بين اين مقالات انتخاب شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :