آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 63349
تاریخ انتشار : 2 آذر 1393 11:18
تعداد بازدید : 713

رییس کمیسیون نرم‌افزار نصر تهران:

مدیران شرکت های نرم افزاری را دعوت به کار صنفی کرده ایم

رییس کمیسیون نرم افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در خصوص برنامه ها و رویکرد کمیسیون در دور جدید فعالیت هیات مدیره گفت: هدفمان این است که مدیران شرکت های مطرحی که عضو سازمان هستند را ترغیب به فعالیت صنفی کنیم و با تشکیل تیمی یکدست و توانمند در کمیسیون تعاملات با سازمان های دولتی را افزایش دهیم.


فناوران-  شاهین اکبریان طبری افزود: در حال حاضر شرکت های نرم افزاری بزرگی داریم که عضو سازمان هستند اما فعالیت صنفی انجام
نمی دهند.
یکی از مهم ترین اقدامات کمیسیون قطعا ایجاد انگیزه و ترغیب  مدیران شرکت های بزرگ و کوچک برای فعالیت در کمیسیون نرم افزار  است.
وی همچنین با ابراز تاسف از اینکه آمار و ارقام درستی در خصوص شرکت های فعال در حوزه نرم افزار وجود ندارد، گفت: در این دوره از فعالیت کمیسیون سعی خواهیم کرد آمار درستی از شرکت ها تهیه کنیم.
طبری خطاب به اعضا سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران گفت: صرف عضو بودن در سازمان دلیل بر مشارکت صنفی نیست. به همین دلیل از مدیران شرکت های نرم افزاری می خواهیم برای حل مشکلات در زمینه مالیات و تسهیلات مشارکت بیشتری در صنف داشته باشند.
رییس کمیسیون نرم افزار نصر تهران با بیان اینکه عضوگیری رسمی کمیسیون ها به پایان رسیده است، گفت: هرچند عضوگیری رسمی به پایان رسیده  و 27 نفر برای عضویت در کمیسیون نرم افزار ثبت نام کرده‎اند اما کماکان در حال رایزنی با مدیران شرکت های نرم افزاری هستم که فکر می‎کنم حضورشان در کمیسیون لازم است.
وی در مورد برنامه های آتی کمیسیون در رابطه با توسعه صنعت نرم افزار گفت: کمیسیون نرم افزار باید از تیم قدرتمندی تشکیل شود که بتواند تعاملات درون صنفی و بیرون صنفی را افزایش دهد.
طبری اضافه کرد: باید کمک کنیم تا صنعت نرم افزار مانند سایر کشورهای جهان در ایران نیز جایگاه خود را پیدا کند.
وی افزود: در تمام دنیا نرم افزار را محور اصلی توسعه و اشتغال زایی می دانند و شرکت های نرم افزاری در صدر سایر شرکت ها هستند؛ اما در کشور ما در هزار اسم اول شرکت های مطرح یک شرکت نرم افزاری نمی بینیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :