آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 63350
تاریخ انتشار : 2 آذر 1393 11:19
تعداد بازدید : 708

نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات

همه چیز در برگزاری الکامپ باید شفاف باشد

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با تاکید بر اینکه سعی بر این است که نمایشگاه الکامپ در زمان خود برگزار شود گفت: شفاف سازی درباره نحوه فروش و قیمت موقعیت های نمایشگاه الکامپ باعث برگزاری سالم این نمایشگاه می شود.

ایرنا - نصرالله جهانگرد در حاشیه نشست منطقه ای سازمان هماهنگی شبکه نشانه های اینترنتی رایپ NCC گفت: اصرار داریم که نحوه فروش موقعیت ها شفاف باشد و قیمت هایی که تعیین می شود واضح باشد تا موجب اختلاف نشود.
وی افزود: سازمان نمایشگاه ها با نظر وزیر صنعت، معدن و تجارت، توافق کرده اند تا از ظرفیت نظام صنفی رایانه ای برای برگزاری نمایشگاه الکامپ امسال، استفاده شود.
وی افزود: قرار بر این است که نحوه فروش موقعیت ها شفاف و قیمت های ارائه شده معقول تر باشد؛ چرا که نظام صنفی رایانه ای یک سازمان غیرانتفاعی است و برگزاری نمایشگاه برای آن به عنوان یک امر توسعه ای تکلیف شده و به دنبال کسب سود نیستند.
جهانگرد گفت: از این رو به سازمان نظام صنفی رایانه ای تاکید شده تا هر آنچه که می خواهد عرضه شود به صورت شفاف در محیط سایت و در معرض دید عموم قرار گیرد.
وی با بیان اینکه سعی براین است تا نمایشگاه در زمان خود برگزار شودتاکید کرد: ما می خواهیم همه چیز برای مردم و دولت شفاف باشد و به این ترتیب یک نمایشگاه سالم برگزار
شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :