آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64089
تاریخ انتشار : 11 آذر 1393 13:1
تعداد بازدید : 1005

نمایشگاه دنیای اینترنت در تهران برگزار می شود

نمایشگاه دنیای اینترنت با حضور300 شرکت داخلی و خارجی همزمان با دهه مبارک فجر در مجموعه نمایشگاه های برج میلاد تهران برگزار می شود.


فناوران-  این نمایشگاه چهار روزه با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و توسط مرکز توسعه اطلاعات کاربردی در روزهای 14 تا 17 بهمن ماه سال جاری تشکیل خواهد شد.
حامد پرتوی مدیر اجرایی نمایشگاه ملی دنیای اینترنت گفت: زمینه حضور حدود 300 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه فراهم شده و تاکنون با حدود 50 شرکت اینترنتی قرارداد قطعی منعقد شده است.
وی افزود: از آنجا که تاکنون درحوزه های مرتبط با اینترنت و فناوری های آنلاین زمینه ای برای شناخت و آشنایی شرکت های اینترنتی و فناوری های ارتباطی فراهم نشده، برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسب و ارزشمندی برای تعامل و همکاری و شناخت ظرفیت های شرکت های اینترنتی است.
پرتوی افزود: دراین نمایشگاه شرکت‎های ارایه دهنده دسترسی اینترنت، شرکت‎های زیرساخت، تامین‎کنندگان زنجیره ارزش اینترنت، بانک‎ها و موسسات مالی نوین، سازمان‎های تنظیم مقررات، افراد و شرکت‎های طراح سایت، شرکت‎های ارایه‎دهنده راهکارهای پرداخت، سایت‎های کاربردی با کاربری آموزشی، بازرگانی، پزشکی، شرکت‎های امنیت اطلاعات، شرکت‎های فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :