آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6410
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1390 9:6
تعداد بازدید : 909

راه اندازی مرکزآموزش بانک های خصوصی در اقتصاد نوین

مرکزآموزش جدید بانک اقتصادنوین به عنوان بزرگ ترین مرکز آموزش بانک های خصوصی کشور افتتاح شد. مرکز جدید آموزش این بانک وظیفه برنامه ریزی آموزشی، تولید محتوای آموزشی و تبدیل آن به آموزش الکترونیکی، مدیریت و اجرای آموزش را در مواردی بر عهده خواهد داشت که نمی توان برون
سپار کرد.

روابط عمومی بانک اقتصادنوین- مدیرعامل بانک اقتصادنوین در مراسم افتتاح این مرکز گفت: توجه به افزایش سطح دانش سرمایه انسانی، زمینه‌ ساز ایجاد جریان سازنده در سازمان خواهد بود.
محمدهاشم بت‌شکن اظهار داشت: در فضای رقابتی حاکم بر نظام بانکی سرمایه انسانی از جمله عناصر ایجاد تمایز در خدمات است که این تمایز با آموزش های ادواری نمود خواهد یافت. ضمن اینکه صنعت بانکداری از جمله صنایع مدرن در جامعه امروز است که خدمات را بر پایه ابزار الکترونیکی به مشتریان ارایه می‌کند، در چنین وضعیتی آموزشی می‌تواند زمینه بالندگی این صنعت را فراهم کند.
وی گفت: بانک اقتصادنوین نخستین بانک کشور است که خدمات خود را بر اساس سه خدمت تخصصی شرکتی، خرد و اختصاصی پایه‌ریزی کرده است. ایجاد این خدمات به منظور افزایش سطح اگاهی مشتریان از جزییات این خدمات کلاس‌های آموزشی برای مشتریان بانک برگزار می‌شود.
مدیرعامل بانک اقتصادنوین همچنین به اهمیت افزایش فرهنگ سازمانی در سازمان‌هایی نظیر بانک اشاره کرد و گفت: محور آموزش در بانک‌ها بر پایه افزایش سطح دانش کارکنان است، ولی در بانک اقتصادنوین آموزش فرهنگ سازمانی نیز حایز اهمیت است چرا که به توسعه فرهنگ سازمانی منجر خواهد شد.
بت شکن تاکید کرد: روش‌های آموزشی از تنوع بالای برخودار است که از جمله آن می‌توان به روش‌هایی چون آموزش از راه دور ِDistance Education، درمانگاهی Clinic Method، کارورزی Internship، ایفای نقش Role Playing، همانندسازی Simulation و مربی‌گری (Coaching) اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :